Неділя, 14 Липня, 2024

Frost: No, Full, Free: що означає для холодильника

Здібності сучасних холодильників вражають. Регулярно їх оснащують новими корисними опціями, що полегшують життя зайнятій людині. Але головною особливістю залишається технологія No Frost. Її використання позбавило регулярного процесу розморожування, що забирає багато часу. Зараз вона має кілька різновидів: No, Full, Free, здатних заплутати звичайного користувача. Спробуємо розібратися в них.

No Frost

Означає, що рефрижератор оснащений автоматичним розморожуванням, що запобігає утворенню льоду та снігу всередині основного відділення та морозильної камери. Ця технологія використовує циркуляцію повітря та вентилятори, щоб рівномірно розподіляти холод та уникати конденсації, що дозволяє не допустити накопичення льоду. Вся система прихована від користувача за кожухом підвищення терміну служби.

Free Frost

З появою Full No Frost довелося поділяти моделі на No і Free. Спочатку система встановлювалася лише на морозильну камеру. Для основної використовувався крапельний або статичний спосіб, при якому волога з’являлася на задній стінці. Часто це «плаче» система. Тому не потрібно лякатися крапель на стіні. Це і є Free Frost. Нині такий варіант охолодження можна побачити, зазирнувши до бюджетного холодильника ЛДЖІ Ноу Фрост. Без утворення інею працює лише відділення низьких температур.

Full No

Охоплює обидві камери холодильника. Процес розморожування відбувається повністю автоматично. Всередині завжди сухо та чисто, що дозволяє підтримати оптимальні умови зберігання. Завдяки цьому продукти залишаються довше свіжими. Технологія більш економічна та ефективна. Автоматизація процесу танення льоду та відсутність снігової шуби в камерах зменшують споживання електроенергії. Також немає корозії металевих елементів, що подовжує термін експлуатації пристрою.

Total No Frost

Більше просунута версія попередньої технології. Додаткові датчики та спеціальний алгоритм дозволяють ефективно контролювати температуру та вологість. Вони утримують ці параметри однією заданому рівні. Відбувається швидше заморозка продуктів і довше зберігається свіжість зелені, овочів, фруктів. Головне — пакувати все в поліетилен.

Як без характеристик визначити технологію

Заглянувши в холодильну камеру, можна зрозуміти, чи встановлена крапельна або динамічна система. Для першого варіанта характерна наявність жолоба у нижній частині. Він присутній і в другому випадку разом із отворами по задній стінці. Для Total – лише вентиляційні канали. Прибрали полиці, а в морозилці видно труби — статичне охолодження. Вентилятор з радіатором приховані в кожусі динамічний. Повна відсутність доступу до елементів – Total. Пам’ятайте, що наявність системи No Frost не означає, що розморожування зовсім не потрібне. Вона необхідна у гігієнічних цілях. Проводити бажано хоча б раз на півроку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.