Середа, 19 Червня, 2024

У Херсоні з’явився офлайн-пункт підтримки «Дії»

В Україні зараз відкриваються або планують відкриватися спеціальні офлайн-пункти підтримки застосунку «Дія». Таке рішення обумовлене ситуацією в суспільстві, адже люди не розуміють як користуватися застосунком, які етапи треба пройти для отримання сертифіката про вакцинацію тощо. Більше інформації − на сайті kherson-future.com.ua.

У Херсоні вже відкрився та є доступним для громадян такий пункт. Знаходиться він у Херсонській бібліотеці ім. О. Гончара, яка добре відома всім містянам і куди можна легко дібратися з будь-якого куточка міста.

Так що тепер ті херсонці, які не можуть до кінця розібратися в застосунку, зіткнулися з конкретними труднощами під час отримання такого популярного нині СOVID-сepтифікату можуть цілеспрямовано вирушати до бібліотеки.

Фахівці зможуть допомогти будь-кому з їх проблемою. Зокрема, вони зможуть підказати як згенерувати сертифікати на порталі чи безпосередньо у застосунку, детально розповісти про існуючі різновиди цих документів і методи їх отримання, допомогти відправити заявку тощо.

Якщо виникла помилка генерування, вони допоможуть визначити її та віднайдуть ефективний шлях до вирішення такої проблеми. Тобто їх задачею буде презентувати можливості застосунку для містян, пояснити його специфіку, варіанти використання для своїх цілей.  

На різних поверхах бібліотеки вже знаходяться інформаційні буклети, за допомогою яких людина зможе ознайомитися з поетапним планом дій для отримання сертифікату. Це допоможе розібратися в деталях «Дії» та самостійно отримати відповідний документ.

Хоча СOVID-сepтифікати сьогодні стали беззаперечними лідерами у переліку найнеобхідніших документів громадян, багато людей ще не повністю розуміють їх значення та характеристики. Тому відкриття такого пункту принесе користь херсонцям, адже там вони зможуть задати всі проблемні питання, отримати необхідну інформацію та допомогу з застосунком.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.