Середа, 19 Червня, 2024

Особливості херсонської ІТ-школи від “Beetroot Academy”

Розвиток інформаційних технологій призвів до того, що все більше людей пов’язує своє майбутнє з ІТ-сферою. В Україні існує велика кількість шкіл, де навчають ІТ. Херсонщина не виключення, ІТ-школу” Beetroot Academy” знають у всьому світі. Про історію цього навчального закладу та особливості, читайте далі на kherson-future.com.ua.

З чого все починалося?

Історія цього навчального закладу бере початок з 2014 року. Вражені українською Революцією Гідності та війною на сході України, два шведи, вирішили створити спеціальний освітній проєкт, який допомагатиме українцям розпочинати ІТ-кар’єру.

Таким чином, з’явилася компанія “Beetroot Academy”, яка почала відкривати свої школи по різних містах України. Діяльність закладів направлена на навчання гарних фахівців у ІТ-сфері, цим самим забезпечення розвитку української економіки.

Найперша школа “Beetroot Academy” була відкрита в Полтаві. У ній був введений єдиний курс з WordPress. У 2015 році “Beetroot Academy” вела активне співробітництво із UNDP, розпочала надавати стипендії переселенцям зі сходу в Полтаві та Одесі.

У 2016 році академія відкрила ще кілька шкіл у столиці та Одесі. Учні отримали можливість опанувати навчання на 2 курсах: web design та back-end. У 2019 році відрили школу в Херсоні. З’явилися нові курси з нетехнічних напрямків.

На початку 2020 року відкрилося ще кілька навчальних закладів у різних українських містах. Планувалося провести конкурс розробки для жінок у Швеції, проте пандемія коронавірусу внесла свої негативні корективи. Саме тоді розпочався перехід в ІТ-школах академії на дистанційне навчання.

У 2021 році була створена спільнота випускників шкіл академії та запущена менторська програма. Відбувся старт перших груп з нових курсів – Business Analysis та C#.

Які навички опановують херсонці у школі “Beetroot”?

Головною спрямованістю навчання являється web-розробка. Тобто тут навчають всьому, що дотичне до вебресурсів. Наприклад, унікальний курс вебдизайну передбачає навички зі створення дизайну інтерфейсів. Випускники такого курсу здобувають багато знань: легко створюють дизайн сайтів, пишуть коди сторінки.

Курс front-end – знайомить учнів з навичками, які потрібні для створення дизайну та оформлення сторінки.

Перший рік роботи ІТ-школи в Херсоні приніс гарні результати. На той час шкільний курс з front-end-розробки закінчили понад 50 студентів. Практично всі знайшли роботу в ІТ.

Соціальне підприємництво у Херсоні

Починаючи з 2019 року стартували унікальні курси “Beetroot Academy” в Херсоні та інших українських містах. Серед них такі: UI/UX design, Front-End та Back-End, “Основи підприємництва”. Щоб здобути сертифікат ІТ-фахівця, людина повинна 4 місяці відвідувати заняття. Курси відразу отримали велику популярність серед містян.

У 2019 році в нашому місті вперше відбувся випуск Beetroot Academy: група розробників та дизайнерів.

Щоб навчатися в закладі всі студенти повинні сплатити благодійний внесок, який згодом розподіляють на витрати академії: винагорода менторів, оренда приміщення, розробку нових курсів. Таким чином, заклад втілює мету соціального бізнесу – фактично збільшує соціальний капітал, привносить позитивні зміни в суспільство, надає можливість людям здобувати нову професію та нові соціальні контакти.

Існує в херсонській ІТ-школі соціальна програма, яка дає змогу навчатися безплатно і зробити внесок за навчання вже після працевлаштування за здобутою професією. Таку практику в нашому місті не веде жодна школа.

Оскільки “Beetroot Academy” заснована у Швеції, то вона залюбки ділиться з херсонцями шведськими традиціями. Крім цього, робить великий внесок у розвиток економіки та ІТ-сфери в Україні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.