Понеділок, 20 Травня, 2024

На Херсонщині створять календар туристичних подій на 2022 рік

Херсонська область – вкрай недооцінений регіон щодо туристичного потенціалу. Багато жителів країни асоціюють його виключно з морськими курортами та статусом кавунової столиці України. Однак наш край має в своєму розпорядженні найбільшу пустелю в Європі, унікальні біосферні заповідники, велику кількість фестивалів, конкурсів, чемпіонатів, туристичних магнітів і тематичних івентів різних напрямків. Тому, щоб розповісти про Херсонщину широким масам, планується створення календаря подій, куди увійдуть найцікавіші заходи. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

В даний час подійний календар – це свого роду настільна книга для туроператорів та туристичних агенцій по всій Україні. Адже для того, щоб залучити мандрівників у той чи інший регіон, потрібна інформація, яка б їх зацікавила і спонукала приїхати.

Подійний туризм – важлива складова для подорожей Херсонщиною. Звичайно, можна заглянути в регіон виключно заради відпочинку на морі чи екстрим-туризму в Олешківських пісках. Однак якщо приїжджий матиме під рукою список цікавих подій та заходів, це суттєво збільшить його інтерес перебування у нашому краї та залишить велику кількість яскравих вражень, коли настане час його покинути.

Календар буде виготовлено з ініціативи Херсонської обласної державної адміністрації. До нього увійдуть усі найцікавіші туристичні, культурні, мистецькі, розважальні та спортивні заходи.

Важливо відзначити, що взяти участь у складанні календаря може будь-хто. Для цього необхідно заповнити Google-форму за цим посиланням. У ній потрібно залишити інформацію про захід та коротку характеристику, чим він може бути цікавим для туристів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.