Середа, 19 Червня, 2024

Чіпси Pringles – цікаві факти

Чіпси Pringles побачили світ більш ніж через сто років після появи перших класичних картопляних снеків. З продуктом, який створив Джордж Крам, вони не мали нічого спільного. Бренд першим став виробляти чіпси, використовуючи сухе картопляне пюре, борошно та крохмаль. Таким чином, продукт Прінглс скоріше можна назвати хрустким печивом з картоплею. І це лише одна з особливостей продукту. З іншими цікавими фактами пропонуємо ознайомитись далі.

Спочатку Прінглс називалися інакше

Існує кілька версій появи назви продукту. За однією з них, за основу було взято назву вулиці, розташованої в м. Цинциннаті штату Огайо (Pringle Drive). Іншою — воно походить від імені Марка Прінгла, який придумав прилад, що спрощує переробку картоплі. До 1975 р. повна назва чіпсів звучала як “Pringle’s Newfangled Potato Chips”. Згодом керівництво компанії дійшло думки, що таку довгу назву доцільно скоротити до одного слова.

Персонаж на логотипі має ім’я

За легендою, вусатий хлопець на логотипі на банках – кухар. Звати його Джуліус Прінгл. Зображення з’явилося на упаковках із початку діяльності бренду. І хоча логотип змінювався двічі, посмішка з вусами досі в ньому присутні.

Машину для виробництва Pringles розробив письменник-фантаст

Джин Родман Вулф протягом 16 років працював у компанії Procter & Gamble. Він брав безпосередню участь у створенні машини, яка використовується для виробництва чіпсів.

Прах творця упаковки чіпсів поховали у банку

Упаковка була придумана та запатентована співробітником організації Фредеріком Бором у 1966 році. Сьогодні продукцію можна купити у тубах різного обсягу. Від нього, і навіть від серії товару залежить ціни банку Прінглс. Інженер-хімік настільки пишався винаходом, що заповідав, щоб після кремації тіла його порох був похований у створеному ним упаковці. Прохання Бора було виконане родичами. При цьому вони використовували банку з-під Pringles Originals.

При виробництві чіпсів використовується аеродинамічна труба

Аеродинамічні розрахунки дозволяють дізнатися оптимальну форму та розмір чіпсів. Правильні показники не дають продукції здуватися з конвеєрної стрічки повітряними потоками, що є важливим при автоматичній упаковці.

Чіпси Pringles виробляються у більш ніж 100 смаках

Сьогодні продукція бренду представлена у 140 країнах світу. Кожен покупець може вибрати варіант на власний смак. При цьому чіпси Прінглс із сиром, беконом, паприкою, сметаною та цибулею пробували багато. Замовити їх в Україні можна у маркеті важливих штук maudau. В асортименті продукції є й незвичайні уподобання, про які багато покупців навіть не чули. Наприклад, «сосиски в тісті», «стейк на палаючому грилі», «морська сіль і бальзамічний оцет», «волаючий кроповий розсіл», «шоколад і м’ята».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.