Четвер, 23 Травня, 2024

Кінематограф: перші доходи та зіркові гонорари

Вперше з’явившись наприкінці XIX ст., кінематограф захопив увагу людей і змусив не відриваючи погляду слідкувати за подіями на екрані. Вигадані чи правдиві, вони хвилюють уяву і дарують неймовірні враження. З того часу пройшло багато часу, але успіх кінематографу не минув, а кіно тісно увійшло в життя людей в усьому світі. Кіноіндустрія стала одним з найбільш прибуткових виробництв, а люди, які в ній працюють, здобули славу та визнання. Перш за все, йдеться про зіркових акторів та режисерів, які є найбільш впізнаваним та впливовими дійовими особами світу кіно. У них є свої фанклуби, а за їх роботою та буденним життям по телевізору та в інтернеті спостерігають мільйони jazzkassa.kiev.ua

Світова кіноіндустрія

Звичайно, кожен ставиться до кіно по-різному. Для когось перегляд фільмів це улюблене хобі, за яким хочеться проводити кожну вільну хвилину, для інших це рідкісне заняття. Є ті, хто завжди слідкує за новинами в житті знаменитостей і не пропускає жодної прем’єри. Такі люди є справжніми поціновувачами та знавцями кінематографічного світу.

Виробництво кіно – прибутковий бізнес, і так було з самого початку. Перші гроші, що влилися в економіку, завдяки кіно, принесла стрічка “Пристрасть Обераммегро”, що вийшла в 1898 році. Сьогодні переважна частина кіноіндустрії знаходиться в Голлівуді в США. Її продукція розповсюджується в більшості країн світу. А ось найбільш продуктивною по кількості фільмів є індійська кіноіндустрія Болівуду. Поруч з ними існують центри виробництва кіно в багатьох країнах світу, але їх продукція орієнтована здебільшого на внутрішній ринок, хоча окремі роботи знаходять визнання у широкого кола глядачів у різних країнах.

Гонорари акторів

Кіноіндустрія створює багато робочих місць, багато з них залишається за кадром. Йдеться про звукорежисерів, аніматорів, монтажерів, гримерів, костюмерів, операторів та багатьох інших, без яких кіно не могло б з’явитися на світ. А вся слава дістається тим небагатьом, яким поталанило потрапити в кадр. Цих людей, акторів та акторок, глядачі люблять найбільше, ними захоплюються, їх намагаються наслідувати. Вони асоціюються з персонажами, яких зіграли на екрані, і в кожного зіркового актора є своє амплуа. Їх важливість для індустрії відображається в їх доходах. Зірки кіно заробляють мільйонні гонорари навіть за те, щоб побіжно з’явитися в декількох сценах. Так було з самого початку: ще в 1917 році зірка німого кіно Чарлі Чаплін підписав контракт з річним прибутком в мільйон доларів, що є великою сумою і тепер, а на той час це були неймовірні гроші. А ось сьогодні найбільш високооплачуваними:

  • Двейн “Скеля” Джонсон
  • Вілл Смітт
  • Роберт Дауні молодший

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.