Понеділок, 20 Травня, 2024

Нові функції холодильників Bosch

Бренд Bosch вже давно став синонімом надійності, високої якості, стильного дизайну та комфорту. Але зробити вибір на користь тієї чи моделі саме складно через різноманітність вибору, запропонованого виробником. Полегшити завдання допоможе знайомство із сучасними функціями холодильників Bosch. А всі актуальні моделі на українському ринку представлені у магазині Цитрус за посиланням: https://www.ctrs.com.ua/ru/holodilniki/brand-bosch/.

Vario XL – система організації простору

Насамперед варто відзначити систему внутрішнього заповнення простору Vario XL, яка є авторською розробкою компанії Bosch. В її основі лежить сегментація камери, що дозволяє вмістити максимально можливу кількість упаковок.

Зона свіжості

У цій зоні постійно підтримується нульова температура, що забезпечує високу швидкість охолодження. Така технологія дозволяє зберігати поживну цінність свіжих продуктів, а також збільшує термін їх зберігання.

Конструкція нульової камери є обмеженим відсіком, обладнаним одним або двома контейнерами. Особливістю цього відсіку в холодильниках Серії 8 є його герметичність та наявність електронного керування, що дозволяє у 3 рази збільшити тривалість періоду зберігання.

Система Perfect Fit

Дозволяє не змінювати положення холодильника у просторі за необхідності вийняти полиці або ящики з камери завдяки особливій конструкції дверей. Вона також дає можливість поставити холодильник практично впритул до стіни, заощадивши простір. Особливо це важливо за обмеженого місця в малогабаритних кухнях.

Суперохолодження

Швидке зниження температури на кілька годин використовується за необхідності збереження великої кількості продуктів. Таке стрімке охолодження не дозволяє розвиватися гнильним та пліснявим мікроорганізмам.

Суперзаморожування

У разі активації функції Super Freeze протягом трьох годин температурний показник у морозильній камері знижується до -18…-24°C. Це забезпечує промерзання продуктів на усю глибину без формування великих кристалів і розриву тканин.

«Відпустка»

Усі холодильники Bosch відносяться до економічних за енерговитратністю агрегатів класу «А», «А+» та «А++». Однак завдяки функції «Відпустка», при якій підтримується температура +14 ° C в холодильній камері, споживання електрики можна істотно знизити.

Захист від запахів

Поява запахів або їх змішування в холодильній камері завдає дискомфорту і потребує зусиль для їх усунення. У деяких моделях Bosch є вбудована функція іонізації, за допомогою якої відбувається постійне очищення повітря, яке вирішує проблему неприємних запахів.

До зручних функцій варто включити доводчики дверей, світлодіодні підсвічування, а також наявність льодогенератора, здатного видавати не тільки лід, а й охолоджену воду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.