П’ятниця, 24 Травня, 2024

Різнобарвний Херсон. Як талановита херсонка додає яскравих фарб рідному місту

Не таємниця, що Херсон має немало занедбаних локацій, які давно потребують догляду або реконструкції. Помічаючи таку ситуацію, багато талановитих жителів міста взялися прикрашати його своїми силами. Більше інформації – на сайті kherson-future.com.ua.

Найбільш помітними результатами такої творчості являються численні мурали на вулицях міста. Під цим поняттям розуміють мистецькі картини на фасадах будинків, стінах, які відрізняються своїми масштабами та викликають художній інтерес. Їх сприйняття може різнитися в залежності від того, хто на них дивиться.

У Херсоні є декілька митців, які відомі у місті своїм талантом створювати оригінальні та дуже мальовничі мурали. Одним із них є Богдана Баришева, яка вже досить довго захоплюється таким заняттям і змогла подарувати місту багато неймовірних мистецьких локацій.

Трішки інформації про талановиту херсонку

Побачивши роботи цієї незвичайної херсонки, всі роблять висновок, що вона професійно займається малюванням і має відповідну освіту. Але це зовсім не так. Дівчина, яка створює дивовижні яскраві сюжети на будинках міста вивчилася на бухгалтера. Ба навіть більше, вона працювала у сфері продажів доволі тривалий час.

Але з часом Богдана зрозуміла, що бухгалтерія та продажі – не її покликання та не захотіла продовжувати займатися тим, до чого не лежить душа.

Створювати картини, захоплюватися мистецтвом почала після втрати дорогої для неї людини. Тоді малювання було способом розвіяти думки та загоїти рани. Але ця справа дійсно зацікавила та змогла запалити вогонь всередині дівчини.

Почала змінювати місто на краще Богдана приблизно чотири роки тому. Першою була стіна у під’їзді багатоповерхівки. На неї пішло близько двох тижнів. Натхнення з’являлося вже під час роботи, тож іноді вона настільки захоплювалася, що забувала про час.

Вона могла працювати понад 6 годин, забувати їсти чи зробити якісь важливі справи. Вже під час першої мистецької роботи виникли складнощі – фарба не висихала, оскільки у під’їзді було достатньо прохолодно. Та це було не критично та не завадило їй продовжувати творити. Херсонка з теплими відчуттями згадує, як її час від часу жителі багатоповерхівки поїли смачним чаєм і приносили цукерки.    

Що встигла зробити херсонка та чим вона займається сьогодні

За всі роки своєї творчості Богдана Баришева встигла прикрасити чимало занедбаних стін і парканів міста. У своїх роботах вона використовує яскраві, насичені фарби, бо каже, що в Херсоні й без того багато сірих та бляклих будинків.

Дівчина має свій стиль, характерні риси, які можна простежити, ознайомившись з її роботами. Сама художниця намагається частіше зображувати природні краєвиди, птахів, гарні будинки тощо.

Роботи Богдани відомі також за кордоном. Туди її нерідко запрошують для того, щоб розмалювати тамтешні стіни чи паркани. Наприклад, вона вже бувала в Німеччині та Австрії, де змогла продемонструвати свій чудесний талант. За кордон вона їздить і сьогодні. 

Головним мотивом для дівчини є щирі емоції та радість, які вона бачить після демонстрації своєї роботи. Та це й зрозуміло, адже кожному буде приємно почути теплі слова про свою працю та отримати купу компліментів на рахунок своєї майстерності. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.