Понеділок, 20 Травня, 2024

У Голій Пристані медики протестували проти звільнення головного лікаря, проте того все одно зняли з посади

14 січня у Голій Пристані біля стін міської ради зібралися лікарі місцевої районної лікарні. Причиною мітингу стало питання про звільнення головного лікаря Владислава Житнюка, яке виноситься на сесію міської ради. Лікарі вимагали від народних обранців зняти проект рішення з розгляду, оскільки вважають питання про звільнення свого керівника незаконним. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

“Амбіції мера зруйнують лікарню”, “Принижено гідність лікаря”, “Ні тоталітаризму” – такі плакати в руках мітингувальників можна було побачити напередодні сесії. Учасники акції протесту вважають, що питання звільнення головного лікаря, яке виноситься на сесію міськради, – ні що інше, як результат конфлікту між керівником лікарні та градоначальником. За їхніми словами, нещодавно в районній лікарні за розпорядженням мера було призначено аудит, результат якого виявив «смішні» порушення: залишки картоплі на складах, неправильне списання палива тощо. Порушення були оперативно усунуті, але головлікар отримав догану, за якою пішло питання про його звільнення.

Втім, до закликів мітингувальників не дослухався ні депутатський корпус, ні міський голова. Рішенням сесії, 14 із 19 народних обранців проголосували за звільнення Житнюка. Швидше за все, його обов’язки деякий час виконуватиме завідувач терапевтичного відділення.

Примітно, що у жовтні минулого року подібна ситуація сталася з керівником Каховської міської лікарні Оленою Мазур. Та також мала конфлікт із міським керівництвом, внаслідок якого отримала догану за «недостатнє наповнення сайту». Після чисельних аудитів мер Каховки її звільнив. Наразі Мазур заперечує це рішення у суді.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.