Четвер, 23 Травня, 2024

У Херсонській області на кожну вакансію претендують 4 безробітні

На Херсонщині стало на 9% більше безробітних і на 10% знизилася кількість вакансій. Такі дані повідомила прес-служба Херсонського центру зайнятості, посилаючись на офіційну статистику з січня по вересень 2021 року. Більше інформації на сайті kherson-future.com.ua.

За дев’ять місяців грошову допомогу у зв’язку з безробіттям отримали 25,5 тисячі жителів області (виплачено допомоги на 292,7 мільйонів гривень). Це на 9% більше, якщо порівнювати з показниками 2020 року.

Станом на 1 жовтня в пошуках роботи 6900 осіб. Як відзначають в прес-службі Центру, більша половина з них – жінки, третина – молодь у віці до 35 років. Від роботодавців в службу надійшло 13 700 вакансій, однак цього недостатньо, щоб задовольнити запити по всім безробітним. Так, на 1 актуальну вакансію претендує 4 особи.

Сезон морів і польових робіт завершено

Більш позитивна тенденція працевлаштування жителів Херсонської області спостерігалась в літній період. За цей час були працевлаштовані понад 3 тисяч осіб – в основному на фермерські поля або в курортні селища. Найбільше нову роботу отримали жителі Голопристанського, Скадовського, Каховського, Чаплинського і Новотроїцького районів.

Однак особливість цієї роботи полягає в сезонності. З настанням осені роботодавці розраховуються з працівниками, які в результаті знову надходять на облік Центру зайнятості.

Свої корективи внесла і епідеміологічна ситуація. Як відомо, з 15 жовтня Херсонщина першою в Україні входить в «червону» карантинну зону. І тепер для повноцінного функціонування підприємство повинне мати 100% вакцинованого персоналу. Якщо співробітник з якоїсь причини відмовиться від вакцинації, у роботодавця буде повне право знайти йому заміну.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.