Понеділок, 20 Травня, 2024

Детектор брехні (поліграф) у Херсоні – безпека бізнесу

Професійний поліграфолог надає послуги із перевірки персоналу підприємств Херсона на поліграфі (детекторі брехні). Працюю без посередників і готовий виїхати за адресою компанії-замовника в Херсоні, у своїй роботі дотримуюсь принципу абсолютної конфіденційності. Проводжу перевірки по всій Україні на поліграфі з 2015 року українською, російською, англійською, італійською та іспанською мовами, точність дослідження становить до 99%. Даю можливість замовнику бути присутнім на поліграф-скринінгу (використовую сучасний перевізний детектор брехні) у місті Херсон biznes-poligrafolog.com/kherson

Перевірка на поліграфі для будь-якого бізнесу в Херсоні

Багато бізнес-сфер у Херсоні потребують проведення періодичних перевірок лояльності та благонадійності персоналу компаній. Особливо актуальним це вважається для державних структур, правоохоронних органів, судової та фінансових сфер, також дедалі більше власників приватних підприємств проводять поліграф-скринінг працівників на детекторі брехні. Використання поліграфа при співбесіді з кандидатом на посаду дозволяє знайти його слабкі місця, з’ясувати, чи толерантний він до корупції, чи було з його боку зловживання службовими повноваженнями з метою особистого збагачення, чи зв’язки з конкурентами вашого бізнесу в Херсоні. Крім того, детектор брехні може встановити точний вектор для пошуку, якщо потенційному співробітнику компанії є, що приховувати.

Найчастіше перевірки на детекторі брехні проводяться щодо працівників, які обіймають керівні посади на підприємстві у Херсоні: комерційного директора, головного бухгалтера, топ-менеджера. Експерт, який проводить поліграф-атестацію, ставить питання щодо професійної діяльності співробітника, а поліграф реєструє психофізіологічні процеси, що відбуваються в організмі людини, коли він говорить неправду.

Види перевірок персоналу на детекторі брехні у місті Херсон

Пропоную виконання таких видів перевірок на поліграфі з метою мінімізації ризиків для вашого бізнесу у Херсоні:

  • Використання детектора брехні при підборі персоналу – для перевірки правдивості даних з резюме, з’ясування справжніх причин звільнення з попередньої посади, виявлення шкідливих звичок, які згубно позначаться на працездатності, відсіювання неблагонадійних кандидатів.
  • Планові перевірки персоналу компанії – проведення поліграф-досліджень дозволяє запобігти завданню збитків співробітниками компанії з її керівного складу та підтримувати корпоративну дисципліну.
  • Проведення службових розслідувань на детекторі брехні – виявлення винуватців крадіжки, зливу інформації конкурентам, розкриття механізмів шахрайства та отримання хабарів.
  • Перевірка на поліграфі співробітників, що звільняються, – для розкриття реальних причин звільнення і з’ясування, чим може обернутися для вас звільнення конкретного працівника.

Поліграф-атестації на детекторі брехні у Херсоні є найефективнішим методом визначення ступеня провини підлеглих у службових конфліктах та спірних ситуаціях із клієнтами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.