Четвер, 23 Травня, 2024

Основні принципи вибору якісної електрики для дому

Розетки та вимикачі – основні види електрики в будинку. Щоб вироби були якісними та безпечними, важливо правильно вибрати їх. Якщо поставитися до покупки пристроїв недбало, електропроводка може спалахнути. Причина цього – неможливість витримати навантаження струму, що припадає від електричних пристроїв.

Також вилка розетки може прилягати нещільно до гнізда, а корпус випасти з коробки. Це може призвести до поразки струмом.

Грамотний вибір розетки до будинку

Купуючи розетку, зверніть увагу на її різновиди.

  1. Прихована. Встановлюють, коли йдеться про проведення прихованого типу. Для цього у стінах виконують штроби. Конструкція та її «начинка» заховані всередині стіни, зовні розташовується привабливий обідок. Цей тип розетки найпоширеніший.
  2. Накладні. Вибирають, коли проводку монтують у відкритий спосіб. Щоб пристрій не зіпсував інтер’єр кімнати, необхідно підібрати модель у гарному кольорі та дизайні.
  3. Кольорові і в стилі ретро. Може стати вдалим елементом інтер’єру. Обідки красиво доповнюють дизайн кімнати.

Майже всі сучасні розетки продаються із заземленням. Цікавим рішенням є варіант, обладнаний таймером. Підійде для автоматичного відключення живлення до електричного пристрою, також допоможе зменшити оплату за світло.

GSM і Wi-Fi розетки застосовують за наявності системи Розумний дім. Якщо у приміщенні підключається відразу кілька приладів, практичною покупкою стане блок розеток для дому.

Щоб захистити дитину від можливих неприємних наслідків використання розетки, варто придбати прилад із захисною шторкою. Якщо ви часто використовуєте електричні пристрої, можна спробувати застосувати розетку з виштовхувачем вилки. Це підходящий пристрій для кухні. Модель із світловим індикатором легко виявити у нічний час.

Як вибрати вимикач

У конструкцію вимикача може входити елемент, що регулює яскравість освітлення. Діммер стане в нагоді для люстри. У дерев’яний будинок купують поворотний пристрій, виконаний у ретро-стилі.

Існують вимикачі із 1–3 клавішами. Мотузковий виріб добре поєднується з настінним світильником. Освітленням зручно керувати з кількох місць. Допоможе у цьому прохідна модель.

З цікавих сучасних моделей виділяють пристрої, що реагують на бавовну, та моделі, де клавіша замінена кнопкою. Якщо встановлена система Розумний будинок, купують сенсорний вимикач із безліччю корисних функцій.

Як вибрати інші види електрики

Для монтажу розетки фахівці рекомендують вибрати кабель із перетином 2,5 кв. мм. Такий провід справляється зі струмом 27А і потужністю 5,9 кВт. Для контуру освітлення електрики рекомендують купити кабель із перетином 1,5 кв. мм.

Купувати лампочки, датчики руху, кабель, стяжки та інші різновиди електрики необхідно у перевірених компаніях. Оптовий магазин електрики Stream-Market пропонує великий асортимент сертифікованої продукції для дому. Завдяки наявним на сайті категоріям, знайти потрібний товар не важко.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.