П’ятниця, 24 Травня, 2024

Особливості дзеркальної мозаїки

Завдяки своїй особливості відбивати світло безліччю граней дзеркальна мозаїка допомагає візуально приховувати дефекти стіни, розширювати об’єм кімнати. Декорують дзеркальними фрагментами невеликі передпокої, санвузли, спальні, кухні. А враховуючи малий розмір мозаїчних елементів, оформляють стіни з будь-якою кривизною, арки, ніші. Суть облицювання дзеркальною мозаїкою у тому, що стіну викладають невеликими дзеркальними фрагментами довільної форми.

Дзеркальні мозаїчні панно

Зовсім не обов’язково створювати повністю дзеркальну поверхню – дзеркальна мозаїка буває як частина панно. Коли не вдається знайти відповідні спеціальні малюнки, завжди можна погортати каталог з прикладами. Іноді за допомогою навіть невеликих вертикальних дзеркальних вставок-ліній та їх відбиваючого ефекту вдається надати простору динамічності.

Де використовують дзеркальну мозаїку:

  • ванні кімнати – мозаїка з дзеркала не боїться вологи та пари;
  • у передпокоях – вони темні та дзеркальна мозаїка усуває цей недолік;
  • стелі – пожвавлюється інтер’єр, візуально розширюється приміщення;
  • предмети декору, вази, меблі – оригінальна вставка;
  • ресторани, нічні клуби, бари – дзеркальна плитка є оригінальним та функціональним декоруванням.

При використанні малоформатної дзеркальної мозаїки досягають дивовижних результатів – заломлюють світло, візуально розширюють простір. Дзеркальна мозаїка підходить для оформлення маленьких приміщень, що відчувають дефіцит світла. Увага все переключається на неї, тому похибки основи вже не помітні. Відрізняється зносостійкістю, не страшний їй ультрафіолет.

Що стосується кольору

Найчастіше дзеркальну мозаїку викладають однотонним полотном. Але іноді з її допомогою утворюють цілі картини. Оригінальним дизайнерським рішенням здається кухня, декорована чорною дзеркальною мозаїкою. Її поєднують з іншими кольорами. Чорний і білий фрагменти виглядають дуже цікаво – вони контрастні і в той же час доповнюють один одного. Підходять під будь-який стиль. Зовсім не обов’язково дотримуватися чорного та білого у суворих пропорціях: білий розширює простір, чорний робить приміщення загадковим.

Любителі стилю хай-тек та прованс повинні звернути увагу на сіру дзеркальну мозаїку. До того ж сірий є спокійним відтінком, вносить умиротворення у приміщення. Водночас він нічого не зобов’язує. До нього спокійно підбирають інші кольори. 

Переваги дзеркальної мозаїки:

  • довговічна;
  • екологічна;
  • високоміцна;
  • переносить перепади температур.

Сучасну мозаїку виробляють у широкому асортименті, різних моделей, форм, кольорів. Комбінуючи її, виконують досить оригінальні композиції, прикрашають приміщення незвичайно.

Характеристики

Сучасна дзеркальна мозаїка відрізняється особливою міцністю. Вона не дряпається, тому її часто використовують для оформлення інтер’єру. Має інертність до хімічних розчинів, вологи, має відбивну здатність. Найголовніша відмінна особливість – дзеркальна поверхня здатна набувати відтінків оточення, мімікрувати під будь-який стиль і поєднання кольорів використовуваного простору.

Дзеркальна мозаїка існує у кількох різновидах – товста та тонка, прямокутна, подовжена, квадратна, восьмигранна. Відтінків дзеркальної плитки теж багато – бронзова, золота, чорна. Оформлення кромки також має велике значення. Зустрічається шліфована, полірована. У сучасних магазинах із дзеркальною мозаїкою є вона в полотнах та прикріплена до сітки. Останній варіант легше вмонтовується.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.