П’ятниця, 24 Травня, 2024

Справжня оаза посеред степу: парк ім. В. О. Найдьонової у селі Тавричанка

Дивовижно, що тільки не може зробити людина, якщо справді чогось хоче та щиро переживає за справу. Доказом цього являється дивовижний парк у маленькому селі Тавричанка на Херсонщині, побувавши у якому просто не віриш, що знаходишся у Херсонській області. Більше інформації – на сайті kherson-future.

Парк ім. В. О. Найдьонової у селі являється відомим місцем, де люблять відпочивати всі місцеві. І це зовсім не дивно, адже територія має сучасний, доглянутий вигляд, там є багато чого цікавого і захопливого. Тому всі, хто приїздить до цього села, неодмінно прокладають свій маршрут з урахуванням відвідин цієї мальовничої місцини.

Віра Найдьонова – дивовижна жінка, на честь якої названо парк

Найгарніший куточок у селі Тавричанка названий на честь Віри Опанасівни Найдьонової – жінки, яка вірила у силу та міць українського села, робила все можливе для його процвітання.

Жінка з 1985 року була директоркою Дослідного господарства «Асканійське», кандидаткою сільськогосподарських наук, Героєм України. Завдяки її старанням і сумлінній праці господарство займало передові позиції не лише у Херсонщині, але й в Україні.

Віра Опанасівна все своє свідоме життя опікувалася життям і добробутом села. Саме вона посприяла тому, що для селян було створено кінно-спортивну школу, куди з задоволенням ходять діти та вчаться їздити верхи. Також жінка опікувалася монастирями, всіляко сприяла розбудові села.

Саме за її ініціативи та всебічної підтримки розпочався довгостроковий проєкт по створенню паркової зони у центрі Тавричанки. Віра Опанасівна мріяла про мальовничу локацію у селі, де б кожен зміг насолоджуватися природною красою, відчувати себе легко, спокійно та розслаблено. І це вдалося. Парк перевершив усі очікування та за думкою багатьох являється найгарнішим парком півдня України.

Чим здивує парк в Тавричанці?

Тільки ступивши у цей чарівний парк, розумієш, що потрапляєш у світ мовчазних дерев і вражаючої краси квітів. Там зростає понад 160 видів різних декоративних рослин. За ними доглядають та зберігають їхню привабливість будь-якої пори року, що помітно неозброєним оком.

Особливої уваги заслуговують довгі та стрункі кипариси, в’язи, які застигли у чудернацьких формах і ніби спостерігають за відвідувачами. У парку є верба Матсудана, яка має одну неймовірно цікаву особливість – вона змінює колір свого листя в залежності від конкретної пори року.

Крім того, вражає свої красою кедр, реліктове дерево Гінкго білоба та багато інших представників флори. Парк став справжньою оазою для селян і гостей Тавричанки. Там приємно знаходитися будь-якої пори року, адже природна краса парку, дбайливо вистелені стежини, зручні лавки для посиденьок завжди готові приймати гостей.

До кожної рослини підведено крапельне зрошення. Деталі опікування парком настільки продумані та сучасні, що це викликає захоплення. Ця дивовижна місцина у селі на Херсонщині є підтвердженням того, що немає нічого неможливого для тих, хто справді чогось бажає та готовий робити для цього рішучі кроки.  

Тому нехай ця зелена перлина серед південного степу стане прикладом для інших міст і сіл, мотивацією йти вперед і демонструвати всім, що маленький український населений пункт може мати не менш привабливі та мальовничі локації, ніж за кордоном. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.