Понеділок, 20 Травня, 2024

На Херсонщині відремонтували проблемну дорогу до заповідника “Асканія-Нова”

Дістатися до найпопулярнішого туристичного магніту Херсонщини – заповідника «Асканія-Нова» тепер можна з комфортом. Минулого тижня завершився капітальний ремонт 22-кілометрової ділянки дороги Р-47 Херсон-Геничеськ, що веде до нього. Ще не так давно до перлини регіону, яку щорічно відвідують сотні тисяч любителів природи, пролягав вкрай проблематичний маршрут: дорога була у чисельних ямах та вибоїнах. Подробиці – на сайті kherson-future.com.ua.

У жахливому стані дороги немає нічого дивного: дорога до відомого біосферного заповідника не знала ремонту від моменту відкриття. Тим, хто не хотів «вбивати» ходову автомобіля, зазвичай вибирав інший маршрут, що пролягає через Чаплинку, тим самим намотуючи зайві 40-50 кілометрів. На інших чекала малоприємна подорож по дорозі, яку жартома охрестили «фронтовою».

Але тепер усе змінилося. У новому туристичному сезоні шлях до «Асканії-Нова» пролягатиме рівною магістраллю європейської якості. Для цього із державного бюджету було виділено 307,5 ​​мільйона гривень, а ремонт протягом 4 місяців виконала фірма із Хмельницької області.

Як наголошує начальник Служби автодоріг Херсонщини Сергій Якубенко, вдалося не просто відремонтувати асфальтне покриття, а капітально оновити дорогу. Тепер ця ділянка являє собою тришарове покриття завтовшки 30 сантиметрів. У процесі використовувався стійкий асфальтобетон, тому гарантійний термін такого ремонту – п’ять років.

Втім, остаточно роботи ще не завершені. Попереду у ремонтників заплановано облаштування пішохідних зон, нанесення дорожньої розмітки та підключення освітлення. Але до відкриття нового туристичного сезону у заповіднику фірма обіцяє все завершити.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.