Понеділок, 20 Травня, 2024

Де на Херсонщині можна скуштувати вишуканого вина

Люди піднімають собі настрій кожний по-своєму. Хтось для цього бере найкращих друзів і йде відпочивати в боулінг чи більярд, комусь краще допомагає самотність, склянка теплого ароматного чаю та цікава книга, а для когось найкращий вихід – відкрити пляшку вишуканого вина, нарізати сиру та влаштувати собі шикарну вечерю з коханою людиною. Більше інформації – на сайті kherson-future.com.ua.

Прихильникам третього варіанту буде корисно дізнатися, що смачне, оригінальне вино можна запросто скуштувати та купити на Херсонщині. Є декілька основних точок, куди точно варто поїхати за пляшкою цього прекрасного алкогольного напою.

Перевірені виноробні Херсонщини

Якщо не хочеться зіпсувати собі вечір неякісним та сумнівним вином, то варто відправитися до сімейної виноробні з чудовою українською назвою «Курінь», яка знаходиться у с. Степанівка.

Вона була заснована на початку другого десятиліття XXI ст. і її власники у своїй роботі керуються правилом «якщо хочеш, щоб завдання було виконане правильно, то візьмись за нього сам». Тобто весь процес приготування напою керується безпосередньо власником і для виготовлення використовується лише перевірена, власна сировина.

Самостійно вирощуючи виноград, дбаючи про нього, контролюючи всі деталі виробництва, засновники виноробні можуть бути впевнені в якості та високих смакових характеристиках кінцевого продукту.

Цех з виробництва збудовано там за принципом французького шато. Спостерігати за процесами надзвичайно цікаво та пізнавально. Людей, які працюють там, доволі небагато, але всі вони по-справжньому цікавляться тим, що роблять і демонструють цінність українського вина.

Виноробня вже стигла вибороти для себе престижні нагороди та отримати цінні відгуки від справжніх фахівців у цій сфері. Це є ще одним доказом, що все-таки це місце варте уваги.

Охочі зможуть купити там вермути, столові та кріплені вина. Говорячи про ціни, можна сказати, що пляшка гарного вина буде коштувати покупцеві від 100 грн.  

Іншим цікавим місцем з неймовірною атмосферою є виноробня «Клара Марсала» в Голій Пристані, де зможуть зачарувати не лише витонченими напоями, але й дегустацією равликів. Якщо на меті не лише покупка вина, але й емоційне дозвілля, то кращого місця, ніж згадана виноробня, не знайти.

Будучи доволі молодою сімейною виноробнею, вона змогла здобути популярність і завоювати прихильність великої кількості людей не лише з Херсонської області, але й із сусідніх регіонів.  

Виробництво в цьому місці не можна назвати дуже масштабним, але й не цей критерій впливає на оцінку людей. Головне – що власники створюють прекрасну атмосферу та раді зустрічати кожного, хто до них завітає.

Шато П. М. Трубецького – для тих, хто цінує вишуканість

Тим, хто бажає не лише придбати пляшку вина, але й прогулятися по виноградникам, винним підвалам і побувати у справжньому замку, варто порекомендувати поїздку до Шато Князя Трубецького.

Там вдасться поринути в атмосферу аристократичності, відчути всю специфіку та романтику виготовлення вина, познайомитися з окремими історичними деталями.  

Кожного року туди приїздить багато туристів з усієї України. Така позитивна тенденція лише підтверджує, що українське вино має велику цінність та не поступається відомим європейським маркам. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.