Понеділок, 20 Травня, 2024

На Херсонщині 311 дітей чекають на нову родину

177 хлопчиків та 134 дівчинки з Херсонської області чекають на свою нову, люблячу родину. Саме стільки дітей (серед яких 39 – з інвалідністю) на сьогоднішній день перебувають у базі Міністерства соціальної політики України. Всього станом на 25 жовтня в Україні потребують прийомних батьків більше 11,5 тисячі дітей. Подробиці – на сайті kherson-future.com.ua.

Переважна більшість сиріт, які очікують на усиновлення в Херсонській області, на сьогоднішній день досягли підліткового віку – старше 10 років. А двоє малюків Максим та Софія лише нещодавно відсвяткували свої перші іменини.

Усі ті, хто прийняв для себе важливе рішення усиновити дитину, насамперед має звернутися до письмовою заявою до відділу у справах дітей при адміністрації за місцем проживання. Також важливо мати при собі паспорт, довідку про заробітну плату за півроку та декларацію про доходи за минулий рік. Крім того, до пакету документів додається копія свідоцтва про реєстрацію шлюбу, довідка про стан здоров’я подружжя, нотаріальну згоду чоловіка або дружини на усиновлення, довідка про відсутність судимостей.

Якщо ви остаточно прийняли для себе рішення всиновити хлопчика обо дівчинку і проживаєте в Херсонській області, картки дітей регіону, які чекають на свою родину, можна подивитися за посиланням.

Також варто зазначити, що Кабінет міністрів України нещодавно вніс зміни до правил усиновлення дітей. Надалі прийомними батьками не можуть стати патронатні вихователі та кривдники, якщо їхню дискредитацію доведено в суді. Крім того, виключається можливість усиновити дитину для тих, хто перебуває на обліку у Національній поліції України до момента виправдання за рішенням суду. Не можуть прийняти в сім’ю дитину і ті, хто проживає на одній квартирі з людьми, які перебувають у чорному списку усиновлювачів.

В окремих випадках сім’я, яка хоче стати прийомними батьками, за рішенням адміністрації зобов’язана пройти спеціальні курси та отримати сертифікат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.