Середа, 24 Квітня, 2024

Екскурсію містом провели для дітей з вадами слуху у Херсоні

Днями у Херсоні пройшла дуже цікава та незвичайна екскурсія, адже вона супроводжувалася перекладом жестовою мовою. Її учасниками були діти з вадами слуху, яких було близько 20 осіб, і деякі батьки. Далі – на сайті kherson-future.com.ua.

Ідея провести такий захопливий і пізнавальний захід належить Соціальній ініціативі «Дивись як чутно». Вони займаються переводом вистав, екскурсій для людей з вадами слуху, а також адаптують фільми, мультфільми для перегляду такими глядачами.

Проведення екскурсії під назвою «Херсонські дворики» взяла на себе одна з відомих туристичних агенцій Херсона. Захід пройшов позитивно, діти залишилися задоволені та отримали немало нової інформації про історію свого міста. Зокрема, їм розповіли як жили люди у Херсоні у минулих століттях і чим займалися. Екскурсія включала цікаві легенди та розповіді, які однозначно справили велике враження на дітей і відкрили для них нові сторінки історії.

Охочих прогулятися містом і дізнатися нові факти про нього шукали у спеціалізованих школах Херсона. Багатьом з присутніх на цьому заході взяти участь запропонувала класна керівниця. На таку пропозицію й відгукнулися діти, відкриті до нових знань і вражень.

Перекладачкою на цій екскурсії була Вікторія Шехтман. Коли почула про цей захід і його мету – відразу ж погодилася взяти участь. Вона залюбки перекладала екскурсію жестовою мовою, бо чудово розуміє значення таких подій для дітей з вадами слуху і прагне, щоб молоде покоління більше знало про історію свого краю, про рідне місто, про окремі міські локації.

В Україні дуже багато людей з вадами слуху. Немало їх й у Херсоні, тому надзвичайно важливо, щоб у місті відбувалося більше заходів такого типу, які б допомагали цим людям більше спілкуватися, дізнаватися щось нове, розвиватися і не відчувати себе поза суспільством. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.