П’ятниця, 24 Травня, 2024

Фестиваль для творчих дітей та юнацтва “Острів Різдва” запрошує всіх охочих

На сторінці міськради Херсону оголосили про заплановане щорічне, а цього року й ювілейне, свято фестиваля “Острів Різдва”. 

Більше цікавого на сайті kherson-future.

Це буде вже п’ятнадцятий християнський фестиваль для дітей з різних регіонів України і не тільки.

Головною ціллю проекту є просвітництво, акцентуалізація духовних цінностей, відродження народних традицій, і творчий розвиток юного покоління. 

Організаторами події виступило управління культури і освіти ХМР спільно з Херсонською єпархією УПЦ.
Заснував фестиваль протоієрей УПЦ Іоанн Гордієнко.

До участі у фестивалі можуть долучатися:

  • Учні освітніх закладів, музичних шкіл, інших культурних і мистецьких закладів для дітей та юнацтва, окремі особи і колективи з нашої області і з будь-яких регіонів  країни.
  • Вихованці або колективи з «недільних шкіл» церков УПЦ. 
  • Учасники дитячих колективів, що представляють міжнародну творчу спільноту з культурно-освітніх закладів, громадських організацій, при православних храмах на території інших держав.

Журі оцінюватиме вокальні виступи, театральні постановки, виступи читців, хореографічне та музикальне мистецтво.

Фестиваль розділено на два етапи: конкурсний відбір на сторінці «Культура Херсона» у Фейсбук та концерт фіналістів чотирнадцятого січня в театрі Миколи Куліша (за умови зеленого або жовтого рівня карантину), а також “Різдвяний марафон”, що теж проходитиме дистанційно у святочний тиждень на фестивальних інтернет сторінках.

Прийом заявок на участь триватиме з тринадцятого по двадцять п’яте грудня. 

Відео з виступом повинно мати чітке зображення і гарний звук. Тривалість запису не більше п’яти хвилин, для театралізованого виступу – сім хвилин.

Оцінювання відбуватиметься за п’ятибальною системою по п’яти різних  номінаціях Більш докладно про умови конкурсу дивіться https://www.facebook.com/events/

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.