Понеділок, 20 Травня, 2024

Херсонщина за тиждень може вийти з «червоної» зони карантину

На території Херсонської області, яка з 15 жовтня першою в Україні увійшла до «червоної» зони карантину, стала знижуватися статистика захворюваності та госпіталізації від COVID-19. Про це 4 листопада на брифінгу повідомив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Микола Якименко. Крім того, з кожним днем ​​дедалі більше мешканців регіону виявляють бажання вакцинуватись від ковіду. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

За словами Якименка, на сьогоднішній день по області заповнено 72% ліжкомісць (1837 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні). Стан більшості госпіталізованих оцінюється як середньої тяжкості, і лише 91 людина потребує підключення до апарату штучної вентиляції легень.

Як прокоментував ситуацію головний санітарний лікар області Юрій Ромаскевич, показники захворюваності у регіоні вже кілька днів йдуть на спад. Крім того, щодня на Херсонщині вакцинуються у середньому по 7 тисяч людей.

Якщо така динаміка буде продовжуватися і далі, то область має всі підстави через тиждень досягти критеріїв, що дозволяють вийти з «червоної» зони.

Проте розслаблятися, за словами лікаря, не варто. Адже це була лише третя пікова хвиля епідемії. Ромаскевич наголосив, що в регіоні мають бути вжиті всі необхідні заходи для того, щоб із приходом наступної хвилі Херсонщина не мала такої високої кількості захворюваності та смертності від COVID-19.

Крім того, серед загальної кількості госпіталізованих 95% – не щеплені. Тому вакцинація – єдиний спосіб вийти з карантинної зони та повернутися до послаблення обмежувальних заходів. Насамперед це мають зрозуміти противники щеплення, яких у народі вже встигли прозвати «антивакцинторами».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.