П’ятниця, 24 Травня, 2024

Художник створив оборонні герби для українських міст – герб отримав і Херсон

Відомий художник та ілюстратор Микита Титов відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами. Будучи уродженцем Естонії, Микита довгі роки проживає в нашій країні, створюючи тут твори та проводячи виставки власних робіт. На рахунку художника – велика кількість картин та плакатів, присвячених війні на Донбасі, українським діячам культури, національній тематиці. А зовсім недавно Титов представив серію оборонних гербів для міст України. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

За основу кожного герба художник взяв зображення меча – символ боротьби українського народу проти російської агресії. Наприклад, герб столиці України було створено у вигляді каштанового листа, адже саме з цим у багатьох асоціюється Київ. Емблема Запоріжжя відображається у вигляді меча із символікою Дніпровської ГЕС, Одеської – якоря, Луцька – Замка Любарта.

Також свою символіку отримав Херсон. Його Микита Титов зобразив у вигляді меча із зображенням Очаківської брами. У цьому немає нічого дивного, адже вони є однією з візитівок нашого міста та туристичним магнітом.

Художник згадує, що ідея створення символік міст прийшла до нього спонтанно. Все почалося з того, що товариш Титова попросив розповсюдити інформацію про резервні підрозділи Збройних Сил України. Микита погодився. А оскільки підійшов до прохання не лише відповідально, а й творчо, то у процесі з-під його олівця вийшов символічний «герб» столиці. Незабаром він дізнався, що добровольчі підрозділи дислокуються не тільки в Києві, а й по всій країні, тому почав заповнювати прогалину гербів, що бракують, за іншими населеними пунктами. Таким чином, символи набули ще й Харків, Херсон, Луцьк, Дніпро, Запоріжжя, Суми, Маріуполь, Житомир та Рівне.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.