Четвер, 23 Травня, 2024

В Херсоні відбувся майстер-клас для тат, де навчали ремонтувати техніку

У нашому місті різні тематичні майстер-класи проходять регулярно і кожен з них тією чи іншою мірою заслуговує на увагу. І нещодавно їх список поповнив ще один цікавий захід, який має на меті створити простір для творчості татусів та їх дітей. Йдеться про майстер-клас, організований клубом ТатоHub – всеукраїнським проектом, що реалізується за підтримки ООН. На перших зборах, які відбулися минулими вихідними, батьки та діти вчилися користуватися паяльником та зачищати пошкоджені дроти. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

Про практичні навички ремонту побутової техніки учасникам розповідав Дмитро Вороненко. За освітою він електрик, програміст та комп’ютерник. В процесі коуч не тільки простими словами пояснив теорію, а й запропонував провести практичні заняття –щоб це було цікаво і пізнавально всім учасникам.

Завдання зі з’єднання обірваного дроту хлопчикам і дівчаткам пропонувалося виконати трьома способами. І батьки не стояли осторонь процесу, також відкриваючи для себе багато нового.

Як розповідає учасник майстер-класу Максим Худзей, який прийшов на захід із шестирічним сином Денисом, результатом залишився задоволений. Так, батько вперше побачив, що його дитина самостійно ремонтує прилад, і що найголовніше, йому цей процес дуже цікавий.

За словами решти учасників, такий захід дуже зближує батьків та дітей. У процесі вони стають однією командою: допомагають та підказують один одному, а також радіють виконаному завданню. При цьому до дітей приходить розуміння, що ремонт – це не так складно, як може здатися на перший погляд.

Клуб ТатоHub відкритий для нових учасників. Знайти їхні контакти не складе труднощів через соціальні мережі. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.