Понеділок, 20 Травня, 2024

Клуб для татусів ТатоHub у Херсоні: що це і для чого потрібно

У сучасному світі деяким батькам складно приділяти своїм дітям достатньо уваги та вільного часу. Не секрет, що виховувати повинні як батько, так і мати. Але у деякої частини людей у голові закладено стереотип про те, що вихованням має займатися мама, а задача батька – заробляти кошти для родини.

Як наслідок, велика кількість татусів взагалі не цікавиться життям свого чада, а це призводить як до психологічних проблем дитини, так і до різноманітних негативних проявів поведінки. Детальніше – на сайті kherson future.

Для того, щоб виправити таку плачевну ситуацію і був створений всеукраїнський проєкт під назвою ТатоHub, який реалізується у багатьох містах України та приносить свої плоди. Дізнаємося, як функціонує цей проєкт у Херсоні та які результати отримують татусі, беручи у ньому участь.

Декілька слів про суть проєкту

Цей проєкт втілюється у життя за спеціальною Програмою ООН, яку підтримують 12 міжнародних партнерів. Він націлений на те, щоб дещо змінити звички українських татусів, показати їм прекрасний бік спілкування зі своєю малечею. У результаті вони мають усвідомити цінність взаємодії з дитиною, почати брати відповідальність за виховання, спільне дозвілля, якісь хатні справи.

Взяти участь у проєкті у Херсоні можуть усі охочі, які заповнять реєстраційну форму на сторінці Херсонського ТатоHubу у соціальних мережах. Але на практиці залучають і тих, хто просто почув про клуб для татусів від своїх знайомих, друзів або прочитав в Інтернеті.

Кількість тих тат, які прагнуть змінити щось у вихованні дітей, збільшити час спілкування з ними зростає. Це тільки підтверджує, що проблема існує і над її розв’язанням треба працювати.

Чим займаються у ТатоHubі і які плани будують організатори

Основою клубу є майстер-класи, творчі заняття, у процесі яких відбувається спілкування татусів зі своїми дітьми, їх ближче знайомство, пізнання одне одного. Окрім цілковито творчих занять, проводяться і кулінарні, які завжди проходять емоційно та цікаво й допомагають татові й сину (доньці) знайти спільну мову.

Наприклад, перед Новим роком у клубі створювали новорічні прикраси та листівки у техніці квілінгу. І татам, і дітям було цікаво виготовляти щось своїми руками та дізнаватися більше про квілінг.

Херсонським дітлахам дуже подобається проводити час у клубі. Тут є можливість відпочити від телефонів, соціальних мереж і приділити увагу одне одному, а цього дуже не вистачає сьогодні.

На матусь у клубі не чекають, вони можуть приділити час собі або ж зайнятися власними справами. Для них створено інші цікаві проєкти. Організатори планують вигадати якісь зустрічі для мам у схожому форматі, бо херсонські татусі говорять, що матусі хочуть приєднатися до процесу.

Татусі стверджують, що спробувати себе у такому цікавому експерименті однозначно варто. Це і досвід, і можливість приділити дитині більше уваги та турботи.

Часто теми для занять татусі придумують самостійно, що дуже похвально. Були заняття з приготування піци, а також виготовлення різдвяних вінків.
Таким чином, клуб для татусів у Херсоні розвивається доволі непогано. Все більше татусів виявляють бажання стати більш усвідомленими й удосконалити своє батьківство. Результати проєкту однозначно позитивні, тому херсонським татам є над чим задуматися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.