П’ятниця, 24 Травня, 2024

На Херсонщині вдруге за три місяці підвищують тарифи на воду

Незважаючи на те, що в серпні цього року багато населених пунктів Херсонщини чекало підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, це не стало остаточною межею. Про намір знову підняти ціну за ці послуги заявили керівники водоканалів у Каховці та Новій Каховці. Адміністрація підприємств називає це вимушеним заходом, оскільки ціни на електрику та ПММ не стоять на місці, та й мінімальна зарплата теж зростає. А от жителі міст переконані, що за таку вартість з їхнього крану має текти, як мінімум, солодкий напій, а то й щось міцніше. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

У Новій Каховці пропонується підвищення тарифів із 36 до 51,6 гривень за кубометр. Із них 17 гривень – вартість води, а 34,5 грн – послуга водовідведення. Варто зазначити, що ще влітку новокаховчани платили за воду за тарифом 27,4 гривні за куб. Якщо виконавчий комітет підтвердить підвищення (що цілком вірогідно), то новорічним «подарунком» від КП «Міський водоканал» для абонентів стане подорожчання тарифів на воду майже вдвічі.

Трохи скромніші за апетити у представників КПУ «Каховський водоканал». Тут запропоновано підняти тариф із 32,78 грн/кубометр до 38,63 грн/кубометр. Вартість послуг у Каховці також підвищувалися влітку, тому чимало городян у коментарях соцмереж висловили обурення, дізнавшись заяву керівництва водоканалу про майбутній стрибок цін. Один з каховчан навіть зазначив, що за таким тарифом з його крана має литися, як мінімум, кока-кола.

Дивує також той факт, що президент України Володимир Зеленський неодноразово у своїх інтерв’ю заявляв про те, що комунальні тарифи для населення залишатимуться незмінними, незважаючи на всілякі ринкові коливання. Складається враження, що у Каховці та Новій Каховці, керівники яких входять у політсилу президента, ігнорують його слова. Але незабаром в Офісі Президента опублікували уточнення, що незмінними тарифи залишаться виключно на централізоване опалення та гарячу воду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.