Четвер, 23 Травня, 2024

Щасливої Хануки за будь-яких погодних умов

“Я морозу не боюсь! В кожушину одягнусь”: ані прохолодна погода, ані початок робочих буднів не завадили херсонцям весело відсвяткувати Хануку в самому центрі міста. Більше на сайті kherson-future.com.ua.

Ханука (в перекладі з івриту – «відданість») – єврейське свято, присвячене перемозі світлих сил у війні із нечистю, також визначається «святом чуда». Хануку святкують 8 днів, запалюючи по одній ханукальній свічці кожного нового дня. Цього року урочистості проводилися з 28 листопада по 6 грудня.

У культурному центрі міста – на підніжжі входу до міського парку ім. Тараса Шевченка 6 грудня запалили восьму свічку на менорі Хануки. Урочиста подія супроводжувалася влаштуванням цілого свята: кожен заохочений перехожий мав змогу приєднатися до заходу. 

Ханука по праву вважається саме дитячим святом, тому подібні веселощі та влаштований фестиваль стали неабияким вдалим приводом для радощів і гарного настрою на початку робочого тижня. До самого вечора на місці святкування лунали жваві пісні, під акомпанемент яких з радістю танцювала малеча. Дорослі також не втримались від шансу зігрітися цікавими, але нескладними, рухами. Організаторами та ведучими активно було влаштовано та проведено цікаві конкурси з можливістю отримати призи за старанну участь та креатив. Яскраві ж кольори від екрану, встановленого на місці проведення свята, чудово сприяли зверненню уваги до фестивалю відвідувачів центру міста. 

Не зважаючи на проведення свята ввечері робочого дня, біля ханукального світильника, що заворожував паланням яскравого справжнього вогню, зібралася численна кількість людей. За цим, можна впевнено заявляти, що такий формат проведення заходу виявився ефективним для кожного з присутніх учасників. 

Завершилася подія влаштованим у міському парку святковим салютом, що декілька хвилин розфарбовував небо різнобарв’ям кольорів. Безперечно, такий вечір залишив за собою відчуття веселої та незабутньої урочистості. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.