П’ятниця, 24 Травня, 2024

Нове життя старої пляшки разом із компанією Plastiker

Про те, що пластику можна дати нове життя і зробити з нього масу корисних речей, говорять повсюдно. Як правило, мається на увазі, що старі та вже непотрібні пластикові відходи необхідно здати на переробку – і тим самим забезпечувати можливість дати їм друге дихання. Проте зробити це у Херсоні насправді не так просто – адже місця, де таку тару приймають, широкому загалу практично недоступні. Вирішити цю проблему просто, ефективно та результативно покликана компанія Plastiker. За її допомогою кожен мешканець Херсона зможе здати ПЕТ пляшки з вигодою для власного бюджету. При цьому прийом пет пляшок у двадцять першому столітті – це зручна опція, яка не змусить вас напружуватись або змінювати звичний графік життя.

Переробка для всіх

Для того, щоб відправити пластикові пляшки на переробку, жителям Херсона потрібно лише попередньо обговорити з менеджером компанії Plastiker всі нюанси майбутньої співпраці. При цьому відзначимо той факт, що компанія пропонує такі переваги для тих херсонців, які трепетно ​​ставляться до стану довкілля та екологічної обстановки в рідному місті:

  • високі ціни на вторинну сировину, яку раніше ви просто викидали на сміття. Це стане додатковою (але дуже значущою, проте) мотивацією для того, щоб здавати відходи на переробку;
  • спеціальні корпоративні пропозиції для тих, хто володіє компанією логістичного, агрономічного чи торговельного напрямів;
  • збирання та купівля у населення, крім відходів ПЕТ пляшок, макулатури та відходів пакувальних плівок;
  • можливість отримати послугу вивезення від компанії Plastiker за допомогою її транспорту – цікавтеся у менеджера;
  • ви робите світ чистішим – а це гідно поваги оточуючих!

Очевидна користь

Так чи інакше, а ініціативи щодо збирання та переробки ПЕТ відходів просуваються і на території Херсона, хоч і не так швидко, як у європейських містах. Це пов’язано, перш за все, з іншим рівнем екологічної свідомості українців, однак і вона поступово розгортається у бік еко-френдлі осмислення. А яку ж користь можуть принести вчасно принесені на пункт збору пластикові пляшки, і як це відчують на собі мешканці Херсона? Насамперед, зазначимо, що ПЕТ пляшки відносяться до категорії таких відходів, які при розкладанні (дуже повільному, слід сказати) на тривалий час отруюють ґрунт та воду навколо себе продуктами розпаду пластику. У тому випадку, якщо вдасться перешкодити потраплянню пластику в навколишнє середовище – цей негативний вплив буде виключено. Крім того – чим більше ПЕТ-пляшок вдасться зібрати херсонцям, тим більше корисних речей можна буде виготовити з продуктів їхньої переробки. ПЕТ-пляшки можуть переродитися в такі корисні речі, як упаковка всіх видів та призначень, плівка для пакування та стрейч-плівка, скотчі та стрічки, канцелярські та офісні товари, без яких ми не мислимо свого повноцінного існування (хто з нас не користується пластиковими лінійками або кульковими ручками у пластиковому корпусі)? Всі ці речі необхідні жителям Херсона (як і мешканцям інших українських міст) – а значить, кожен з нас повинен максимально відповідально поставитися до питання збирання вторинної сировини. І компанія Plastiker готова допомогти херсонцям у цьому благому починанні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.