Понеділок, 20 Травня, 2024

Будинок, прикрашений мозаїкою з мушель, у Скадовську

Вже не раз підтверджувався той факт, що на Херсонщині дуже багато творчих, амбітних людей, які використовують свій талант і креативне мислення задля створення незвичайних, цікавих речей і проєктів. Щоб дізнатися більше переходьте на наш сайт kherson-future.com.

Цього разу у поле зору потрапила жінка зі Скадовська, яка вирішила використовувати морські скарби з метою прикрашення свого власного будинку. Саме так і з’явився відомий у Скадовську будинок, прикрашений безліччю різноманітних мушель і каменів.

Як з’явилася ідея прикрасити будинок мушлями

Людиною, якій спала на думку ідея змінити зовнішній вигляд свого будинку, є Тетяна Степанець зі Скадовська. Стіни її дому повністю прикрашені мушлями та камінцями. Вперше така думка з’явилася у жінки років 10 тому, але тоді її спроби закінчилися досить швидко і про такі зміни забули на деякий час.

Цього разу ж все закінчилося вдало. Сім’я Тетяни утеплювала будинок, готуючись до холодів, і це дало їй нову площу для творчості. Чекати довго жінка не стала і відразу почала вигадувати ідеї для трансформації стін свого будинку.  

Побачити там можна і морських жителів, і рослини, і багато чого іншого. Над тим, що ж такого цікавого та гарного зобразити Тетяна Степанець думала не так і довго. Онук жінки запропонував викласти з мушель город, але вона відмовилася від такого рішення, бо не бачила особливої привабливості в такій картинці. Потім, пошукавши підказки в Інтернеті, майстриня вирішила викладати рослини, тварини, а на одній зі стін зобразити чотири пори року.

Спочатку на задум Тетяни всі реагували скептично, не думали, що з цього вийде щось оригінальне та варте уваги. Але така робота дійсно зацікавила багатьох, це складний творчий проєкт, який потребував часу на виконання, роздумів, креативного підходу.

Звідки брали матеріали для робіт

На те, щоб перетворити власний будинок на творчий осередок у Тетяни Степанець пішло все літо. Працювати було цікаво, таке заняття відволікало від турбот і негативу, слугувало своєрідним відпочинком для майстрині.

Матеріали для прикрашання будинку Тетяні допомагали знаходити онуки. На березі моря можна знайти дуже цікаві та гарні мушлі, які гріх не використати. На початку роботи майстрині мушлі та камінці використовувалися однаково часто, але чим далі просувався процес, тим менше ставало камінців і більшало мушель.

Матеріали збиралися не лише на узбережжі у Скадовську. Окремі мушлі Тетяні присилали знайомі, друзі, коли знаходили щось дійсно цікаве та гарне. Але й сама майстриня подорожувала та знаходила мушлі для свого будинку. Наприклад, вона побувала у Мигії, там знайшла декілька цікавих деталей для своєї роботи.

Цікаво, що всі мушлі, камінці мають природний колір. Їх спеціально не фарбували, нічим не обробляли. Жінка говорить, що коли у Скадовську дуже волого, то окремі камінці відпадають. Також вона помітила, що деякі камінці, мушлі, яких раніше було багато у Чорному морі, зараз зникли. Зміни в екології дають про себе знати.

Отже, історія Тетяни Степанець є прикладом того, що творча, талановита людина завжди зможе віднайти спосіб, аби реалізувати свій творчий потенціал. Її будинок став родзинкою Скадовська, і про нього дізналися не лише на Херсонщині, але й у всій Україні. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.