Четвер, 23 Травня, 2024

Мешканці херсонської багатоповерхівки перетворили свій під’їзд на арт-об’єкт

Нині обшарпані під’їзди багатоквартирних будинків – норма сучасного життя. Як правило, цій території або присвячується мінімум уваги, або не приділяється уваги зовсім. Аналогічна ситуація була і в херсонській багатоповерхівці на вулиці Смольній,134. Проте знайшлися серед мешканців активісти, хто прийняв рішення, що заслуговують на кращі умови у своєму під’їзді, ніж антисанітарія, розмальовані стіни та неприємні запахи. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

Пенсіонерка Ольга Вельгерчук живе у цьому будинку понад 30 років. Нинішній стан під’їзду жінку категорично не влаштував. Все почалося з прибирання. На допомогу вона покликала кількох сусідів, які стали її однодумцями. Кілька днів знадобилося на винесення мотлоху, який роками накопичувався на загальних балконах. Внаслідок цього три причепи поїхали на полігон твердих побутових відходів, а загальні балкони стали виконувати функцію спільних сушарок для одягу.

Але на цьому зміни не закінчились. Художниця Наталія Євменова, яка також проживає в одній із квартир цього під’їзду, запропонувала освіжити стіни яскравими фарбами. Так поверх сірої штукатурки і дверей з’явилися малюнки квітів: маки, ромашки, півонії. На окрему увагу заслуговує зображення кота з клубком, нитки яких «тягнуться» через усі поверхи.

Така ініціатива знайшла відгук серед інших мешканців. Один з них – колишні моряки Сергій Сечин. Чоловік розвісив по всьому тамбуру картини з кораблями та морськими пейзажами, створивши тим самим міні-галерею.

Активісти переконалися, що під’їзд – це також частина їхнього спільного будинку, тому порядок повністю залежить від їх праці. Важливо відзначити, що їхній приклад знайшов відгук серед інших херсонців, які теж задумалися над апргейдом у своїх багатоповерхівках.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.