Четвер, 23 Травня, 2024

На новому спортмайданчику в херсонському парку тріснуло покриття на біговій доріжці

Про оновлений спортивний майданчик, що з’явився минулого року на території парку «Херсонська фортеця», на сьогоднішній день не знає лише лінивий. Обнову у центральному парку міста презентували до Дня міста, а мер Ігор Колихаєв назвав спорткомплекс сучасною локацією європейського рівня. Проте нещодавно місцеві жителі звернули увагу, що покриття на біговій доріжці навколо футбольного поля набуло тріщин. Сталося це від температурних перепадів та чисельних опадів. Тому через соціальні мережі вони звернулися до Херсонської міської ради, щоби там прояснили ситуацію. Адже спортивну локацію побудовано за гроші платників податків. Що відповіли городянам чиновники – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

На фотографіях, опублікованих у Facebook, видно, що покриття має досить значних розмірів тріщини. Адже на календарі ще зима, до того ж снігопади можуть регулярно нагадувати про себе і навесні – аж до травня.

Реакція влади на цю ситуацію виявилася миттєвою. Як з’ясувалося, про ситуацію з біговою доріжкою на території парку «Херсонська фортеця» у міськраді знають. Як зазначили чиновники, ці тріщини передбачені гарантією від підрядника. Вони подякували небайдужим херсонцям за реакцію, запевнивши, що щойно настануть сприятливі погодні умови, покриття буде повністю відновлено.

Нагадаємо, реставрацію спортивного майданчика на території центрального парку проводило ТОВ «Одесміськбуд». Роботи велися у два етапи – восени та взимку 2021 року. Зазначається, що угоду з компанією міськрада продовжила до квітня цього року: щоб після зими відновити пошкоджену зимовою погодою бігову доріжку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.