Середа, 24 Квітня, 2024

Шість херсонських сімей, які постраждали від аварії на колекторі, отримали грошові компенсації

Сім’ї, які постраждали внаслідок каналізаційної аварії у Шуменському мікрорайоні, отримали грошову компенсацію за зруйноване житло та особисте майно. Про це повідомила керівник управління соціальної політики Херсонської міськради Олена Рузгіс. Вона зазначила, що кошти було виплачено напередодні нового року у повному обсязі. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Новина про масштабну аварію в приватному секторі, що сталася 27 листопада 2021 року, облетіла не лише в обласні, а й у всеукраїнські засоби масової інформації. Того вечора шість будинків кілька годин у прямому значенні цього слова заливало фонтаном нечистот.

З боку міської влади було обіцяно грошові відшкодування потерпілим сім’ям, але попередньо озвучені суми їх не влаштували. Так, двом сім’ям, житло яких стало непридатним для подальшого проживання, запропонованої компенсації не вистачило б на придбання аналогічного будинку. Тому мешканці Шуменського неодноразово приходили на зустріч із представниками влади, наполягаючи переглянути їхнє питання. У свою чергу, ті обіцяли збільшити суму виплат, але за умови, що всі цифри будуть документально підтверджені експертизами.

Як результат, повна сума компенсації, виплачена херсонцям, становила 3 ​​мільйони гривень.

Також повідомляється, що Херсонська міськрада ініціювала проведення робіт із відновлення роботи напірного каналізаційного трубопроводу. У найближчому майбутньому на аварійну ділянку чекає капітальний ремонт. Сума проекту становитиме 14,5 мільйона гривень. До моменту аварії система функціонувала 53 роки, хоча її експлуатаційний термін – 30 років. При цьому аварії у цьому секторі траплялися вже неодноразово.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.