Четвер, 23 Травня, 2024

У Херсоні планують організувати соціальні екскурсії

На останній сесії Херсонської міської ради депутати підтримали зміни у програмі розвитку туризму. Одним із пунктів стало проведення соціальних екскурсій. Ці заходи є новим явищем для нашого міста, яке розраховане на херсонців пільгових категорій. Докладніше про цей проєкт і як його буде реалізовано – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

На екскурсії такого типу з міського бюджету виділено 24 тисячі гривень. Враховуючи, що це пілотний для Херсона проєкт, поки що немає інформації, які саме соціальні категорії братимуть у ньому участь.

За словами начальниці міського управління маркетингу та туризму Херсонскьої міськради Наталії Литвиненко, спочатку стоїть завдання з’ясувати, які саме теми цікавлять городян. Після цього будуть відібрані кілька напрямків, на які запрошуватимуться херсонці пільгових категорій. Попередньо це можуть бути історичні та екоекскурсії, оскільки на них існує найвищий попит серед відвідувачів, що цікавляться платними відвідуваннями.

Нагадаємо, з минулого тижня керівництво Обласного краєзнавчого музею надало для пенсіонерів можливість безкоштовних екскурсій. Заходи в установі проводитимуть один раз на місяць. Працівники музею готують для відвідувачів тематичні екскурси у минуле, де розповідають про відомих особистостей міста, популярні будівлі, демонструють цікаві фотографії та експонати. Крім того, учасники можуть торкнутися старовинних ручок або черепиці, які розміщувалися в будівлях, яких вже давно немає у нашому місті. Головна умова для візитерів – обов’язкове надання сертифіката про проведену вакцинацію від COVID-19 або довідки, що підтверджує несумісність організму до щеплення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.