Вівторок, 18 Червня, 2024

Вартість транспортування газу може бути збільшена в три рази

Товариство АТ Херсонгаз на своєму офіційному сайті розмістило оголошення, у якому йдеться про заплановане обговорення планів щодо структуризації тарифу на оплату газорозподілу.

Більше новин на сайті kherson-future.com.ua.

Дотримуючись вимог Постанови НКРЕКП № 866, «Херсонгаз» представляє проект формування тарифу на послуги розподілу природного газу на 2022 рік, з метою його оприлюднення для подальшого обговорення.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної обстановки в області, цього року обговорення буде відбуватися онлайн.

Усім бажаючим висловити свої зауваження, запропоновано зареєструватися для участі в обговоренні до 17:00 28.10.2021

Звертатися за адресою: Херсон, вул. Поповича 3, 73036. Можна також надіслати звичайного листа за вказаною адресою або відправити повідомлення на електронну скриньку [email protected], не забуваючи вказати  П.І.Б. учасника. 

У разі виникнення запитань, телефонувати (0552) 41-70-79.

Товариство Херсонгаз пояснює, що послуга розподілу та транспортування газу включає безліч витрат на технічне обслуговування мереж і роботи аварійної служби. Розподіл газу мають оплачувати всі споживачі, договір з якими на розподіл газу не розірвано і вони не вибули з переліку споживачів. Навіть за умови не використання газу.

Метою розгляду та формування нового тарифу, як стверджується в оголошенні, є встановлення економічно обґрунтованого співвідношення тарифу з витратами на утримання газових мереж в належному технічному стані,  а також з витратами на матеріали та обслуговування.

У доданому документі «Структура тарифу», який також можна переглянути на сайті, запропонована ціна 6.38 грн. за кубометр. Це більш ніж втричі більше за теперішню вартість цих послуг. Чинний тариф 1,68 грн. за куб.

Як після підвищення ціни виживатимуть херсонці, що й сьогодні ледь зводять кінці з кінцями, невідомо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.