Понеділок, 20 Травня, 2024

У Новій Каховці до Дня міста проведуть реконструкцію центральної площі

Святкування 70-річного дня заснування Нової Каховки запам’ятається городянам не лише масовими гуляннями, а й оновленою центральною площею. Про це заявив мер міста Володимир Коваленко. За основу буде взято документацію 1967 року – до того, як на цій території було встановлено пам’ятник Леніну. Повідомляється, що постамент, що залишився від скульптури, повністю демонтують, а площу навколо нього перетворять. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

В основному, ремонтні роботи будуть проведені на території біля будівлі міської ради. На даний момент там знаходиться старий асфальт із значними за розміром тріщинами. Що стосується площі біля новокаховського Палацу культури, що знаходиться через дорогу, то вона була реконструйована п’ять років тому разом із будівлею, відновленим після пожежі. Зараз там прокладено тротуарну плитку, функціонує фонтан, тому територія має охайний вигляд.

Кошти на реконструкцію території біля міськради планують виділити із місцевого бюджету. А ось гроші на розробку проектно-кошторисної документації надасть місцевий меценат. Оновлена ​​площа стане одним із подарунків до Дня міста, тож завершити ремонт планують до кінця вересня.

Нагадаємо, що також масштабну реконструкцію очікує місцевий стадіон «Енергія». За рахунок залучення коштів із державного бюджету тут хочуть створити умови, які б відповідали рівню Української Прем’єр-ліги. Згідно з нормативною документацією, на стадіоні буде відремонтовано адміністративний корпус, належним чином обладнано роздягальні, ложа для VIP-персон та сектор для представників засобів масової інформації. Оновлений стадіон планують у майбутньому зробити домашньою ареною для футбольного клубу «Таврія» (Сімферополь), який наразі базується у селі Мар’янівка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.