Вівторок, 18 Червня, 2024

У Херсоні вирішили, як святкуватимуть Новий рік 2022

Зустрічати Новий рік 2022 у Херсоні – по-новому та на іншому місці. Таке рішення було прийняте міським головою та головою Херсонської обласної державної адміністрації. Деталі – на сайті  kherson-future.com.ua.

Раніше містяни озвучили прохання до міського голови Херсона І. Колихаєва перемістити центр новорічних гулянь з площі Свободи, де знаходиться меморіал Героям Небесної сотні. Тож цьогоріч вирішили виконати бажання херсонців і влаштувати святкування Нового року на новому місці – перед ККЗ «Ювілейним».

Площа перед кіноконцертним залом дуже простора та чудово підходить для того, щоб влаштувати там для містян і гостей міста новорічне містечко. Там буде встановлена 18-метрова ялинка, біля якої й пройде цьогорічне святкування, спільне для «області» і «міста».

Відомо, що святкування цього року буде відрізнятися від попередніх років. Заплановано чимало цікавих і яскравих задумів, які мають створити херсонцям дивовижну новорічну атмосферу та перенести у справжню казку.

На радість усім херсонцям біля кіноконцертного залу буде працювати Луна-парк, а на території буде розташовано багато знайомих усім «будиночків», де можна буде купити смачні гарячі напої та як слід перекусити. Міський голова також заінтригував містян повідомленням про інакший вигляд фонтану біля «Ювілейного». Як саме він виглядатиме та що зміниться херсонці дізнаються вже на самому святі.   

Усіх гостей також чекатиме цікава розважальна програма, яка сподобається і дорослим, і малим.

Таким чином, херсонців цього року чекає масштабне та незвичайне святкування Нового року. Міський голова сподівається, що традиція святкувати біля ККЗ «Ювілейного» приживеться, адже там справді більш зручно, просторо та є можливість реалізувати всі задуми та ідеї. Тож з нетерпінням чекаємо святкування та налаштовуємо себе на позитивну хвилю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.