Понеділок, 20 Травня, 2024

Куди ж варто поїхати на відпочинок у Херсоні?

Безумовно, напередодні літньої відпустки це питання щорічно непокоїть душу та розум кожного жителя Херсона та його області. На жаль, мало хто з нас знаходить-таки найвдалішу для себе пропозицію, окрім чергових відвідин морського узбережжя в добре відомих нам курортних містах. Больше на сайте kherson-future.com.ua.

У даній статті пропоную зацікавленому читачеві ознайомитися з доволі незвичною, але у той же час дивовижною можливістю чудового відпочинку. До того ж, можна уникнути потреби від’їжджати далеко з рідних живописних країв, та отримати при цьому більше вражень і незабутніх спогадів, ніж деінде.

Гранд-Каньйон із українською родзинкою

Крім наявного широкого спектру вибору, на якому березі моря провести свою відпустку або ж просто вихідні, безтурботно купаючись у сонячних променях, Херсон також є ідеальним місцем для активного відпочинку та підкорення незвіданого! Так, наші гіди можуть здивувати вас поїздкою до села Актове, з території якого можна дістатися до справжнього Гранд-Каньйону по-українськи.

Тут навіть із роками чудово збереглися автентичність та особлива недоторканність природи. Величні зрізи каменю, заввишки з двадцятиповерховий будинок; шум невеликих водоспадів, і умиротворення кожного маленького жителя тут підкорюють і грають на найглибших струнах душі. Безумовно, у настільки заворожуючому місці кожен відвідувач почувається гостем, що ступив на таємну землю.

Неабияк важливо також мати на увазі, що будь-які пересування по території каньйону необхідно здійснювати виключно пішки, адже машиною можна лише наблизитися  до самого підніжжя природного дива.

Очевидно, що серед відвідувачів місцевості зрідка спостерігаються і велосипедисти-поціновувачі екстриму, але це люди, які набули багаторічного досвіду їзди в такого типу локаціях. На перший погляд може здатися, що контролювати свій транспортний засіб і його рух доволі просто. Проте, варто про це сказати, і будь-хто з професіоналів швидко запевнить вас у протилежному.

Кам’яні склепіння каньйону розрізає звивиста річка з моторошною і атмосферною назвою – Мертвовод. Завдяки своїй багаторічній історії, каньйон також славиться своїм езотеричним значенням. Саме ці місця багато століть тому стали для жителів Скіфії священним місцем проведення ритуалів та молитов природі.

Трикратський ліс – зелене золото південного степу

Крім величних скель, Актівський каньйон також тішить людське око своєю мальовничою рослинністю та буйною зеленню. Сотні різновидів дерев поступово ховаються глибоко в прилеглому до скелястої місцевості Трикратському лісі, що був висаджений колись графом Віктором Скаржинським. 

Заворожливий, він спочатку називався дендрологічним парком. Та перетворившись з роками на ліс, тепер Трикратський ліс буквально дихає і живе своїм диким ритмом. Час від часу, він піднімає для допитливого туриста свої завіси таємниць. У цьому царстві природи не варто занадто сильно віддалятися від своїх попутників. Адже саме завдяки стінам непроглядної рослинності та заплутаним сіточкам алей, ліс не дарма прославився як зелений «Лабіринт».

Після дня, проведеного в оточенні однієї лише дивовижної природи, кожен відчує надходження життєвих сил і зрозуміє справжню красу життя. Саме в результаті такої поїздки ваша душа і тіло відчують той самий баланс, який так важливо зберігати у своїй повсякденності!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.