Четвер, 23 Травня, 2024

В обласній раді відбулася виставка картин «Художнє сузір’я Херсонщини»

Херсонська обласна рада сьогодні стала справжнім мистецьким куточком у місті. Це пов’язано з тим, що сьогодні, 24 листопада, там відбулася виставка картин «Художнє сузір’я Херсонщини», приурочена до 50-річчя створення Херсонської обласної організації Національної спілки художників України. Більше новин на сайті kherson-future.com.ua.

На виставку прийшли поціновувачі мистецтва, працівники художнього музею ім. О. Шовкуненка та працівники обласної ради. Голова обласної ради О. Самойленко привітав художників з такою датою та побажав творчого натхнення.

Працівники обласної ради зазначили, що раді проведенню виставки саме у цьому приміщенні. Представники влади та прості відвідувачі ради мають гарну можливість подивитися на роботи митців і зарядитися позитивною енергетикою.

Таким чином, адміністративна споруда міста стала сьогодні мистецьким простором. Тим, хто працює в обласній раді, було дуже цікаво та приємно спостерігати у приміщенні прекрасні художні роботи.

Також на виставці було нагороджено Почесною грамотою обласної ради Олександра Ковача – голову Національної спілки. Він сприяв розвитку мистецтва на Херсонщині та допоміг херсонській молоді приєднатися до творчого процесу.

Виставка відбулася у рамках проєкту «Мистецтво на зламі тисячоліть». В експозиції представлені роботи понад тридцяти митців Херсонщини. Виставка включає приблизно сімдесят творів.

Картини відрізняються різноманіттям жанрів, інноваційними ідеями та присутністю характеру автора. Поціновувачі мистецтва зможуть справедливо оцінити високу майстерність художників і підкреслити їх оригінальні авторські техніки.

Дуже приємно спостерігати, що культура на Херсонщині розвивається, а традиції українського та світового мистецтва продовжують отримувати нові прояви у творах митців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.