Четвер, 23 Травня, 2024

В сезон новорічних прем’єр херсонці можуть дістатися театру на муніципальних «Отаманах»

Напередодні новорічних свят Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша радуватиме городян сезоном прем’єр. У зв’язку з цим в період з 22 по 30 грудня міська рада виділила додатковий муніципальний громадський транспорт, який курсуватиме у п’яти напрямках. Але щоб швидко і вчасно дістатися до театру або поїхати додому після завершення вистави, доведеться тримати зв’язок із диспетчером. Як це робити – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Великі юрби глядачів на автобусній зупинці після театральних прем’єр – звичне видовище для Херсона. Втім, і до початку вистави часом добратися вчасно теж дуже непросто. Щоб цих проблем не виникало, у фойє театру всіх відвідувачів чекатиме спеціальне електронне табло. Заповнивши коротку форму, в ньому потрібно вказати, в який мікрорайон і о котрій годині вам належить виїхати. Ця інформація буде автоматично передана диспетчеру, який, обробивши її, направить до театру автобус для перевезення за вказаним маршрутом.

Посадка проходитиме на зупинці на вулиці Театральній. Курсування автобуса можливе у разі заповнення салону.

Нагадаємо, проблема муніципального транспорту зрушила з мертвої точки з приходом у крісло міського голови Ігоря Колихаєва. Влітку цього року міський автопарк поповнили 30 нових ATAMAN, які міськрада придбала у лізинг терміном на 60 місяців. Крім того, найближчим часом очікується купівля кількох десятків автобусів і нових тролейбусів з Європи. За словами мера Херсона, поповнення почне надходити вже з настанням новорічних та різдвяних свят, тому називає це фактично «подарунком під ялинку».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.