Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні підлітки в якості забави зламали дорожній знак

Витівки – звичайне явище для підліткового періоду. Однак не завжди молодики бачать різницю між невинним жартом і натуральним шкідництвом. Ймовірно, не бачили її і місцева дітлахи, коли на території Таврійського мікрорайону додумалася зламати знак «Поступися дорогою» з покажчиком повороту праворуч. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Примітним є той факт, що школярі абсолютно не соромляться своїх дій. Більш того, поки один розхитував знак дорожнього руху, його товариш знімав процес на камеру смартфона, а потім виклав ролик у соціальні мережі. Відео моментально розлетілося місцевими пабліками, де херсонці засудили дії підлітків. Окрім цього, досить ємно висловився в коментарях один із місцевих жителів, зазначивши, що хлопці самі не розуміють, яке лихо створюють на цій ділянці. Адже після того, як хуліган вирвав конструкцію, він відразу ж втратив до неї інтерес, викинувши на дорогу, тим самим створивши перешкоду для водіїв (адже не кожен може одразу розглянути такий «шлагбаум» уночі).

У результаті більшість херсонців висловили сподівання, що підлітків буде викрито та покарано. Стосується це переважно їхніх батьків, яким обіцяє штраф. Але й без профілактичної розмови з представниками відділу у справах дітей їм також не обійтись.

Ще свіжі в пам’яті та інші витівки малолітніх хуліганів, які завдали шкоди не лише комунальному майну, а й людському життю. Наприклад, у Каховці на міській набережній кілька разів страждали літери місцевого арт-об’єкту. Хтось просто їх розбивав, завдаючи кулаками ударів по тендітному матеріалу. А нещодавно у Великій Олександрівці школярі вирішили «пожартувати» над лежачим на вулиці непритомним чоловіком: підпалили йому одяг. У результаті помер від отриманих численних опіків.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.