Понеділок, 20 Травня, 2024

7 населених пунктів Херсонщини претендують на звання “Найкрасивіше українське село”

Зміївка, Тавричанка, Хорли, Станіслав, Степанівка, Геройське та Іванівка в цьому році борються за звання «Найкрасивіше село України». Такий конкурс реалізовує команда «Made in Ukraine», щоб відкрити для туристів цікаві населені пункти в нашій країні, а також зберегти їх самобутність і історію. Таким чином автори конкурсу хочуть довести, що цікаво подорожувати не тільки Києвом, Львовом чи Одесою, а й маленькими туристичними селами. Детальніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Більш ніж триста голосів набрали лише три села на Херсонщині, а лідерство по голосуванню серед них має Зміївка (Бериславський район). На території села знаходиться три церкви, скандинавський хрест про заснування поселення, пам’ятний знак репресованим шведам в 1937-1938 роках, скіфська могила, залишки турецької фортеці «Кизи-Кермен». На сьогоднішній день за Зміївку проголосували 1219 осіб.

На другому місці – Тавричанка Каховського району. Головна візитна картка населеного пункту – дизайнерський парк імені Віри Найдьонової з дитячим майданчиком, декоративними насадженнями, ліхтарями і алеями. Також в Тавричанці функціонує реабілітаційний центр і спортивний комплекс, де є футбольне поле і спортмайданчик зі штучним покриттям. За Тавричанку проголосували 612 чоловік.

Замикає трійку лідерів голосування по Херсонщині село Хорли в Скадовському районі. Омиваючись Чорним морем, в населеному пункті розвинена туристична інфраструктура – більше 10 готелів і баз відпочинку. Свій голос за Хорли віддали 383 осіб.

За Станіслав проголосували 104 респондента, Степанівка – 12, Іванівки – 7.

Що чекає переможця конкурсу

Голосування за найкрасивіше село України триватиме до 25 жовтня. Взяти участь в ньому можете і ви (реєстрація займе не більше хвилини).

Журі проекту оголосить  переможця 16 листопада. Він отримає грошовий приз від команди і партнерів проекту на розвиток своєї громади.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.