П’ятниця, 24 Травня, 2024

Аеропорт Херсона зустріне курортний сезон з новою злітно-посадковою смугою

Херсонщина стала першою у країні, де стартувала реконструкція аеропорту в обласному центрі. Усі роботи обіцяють завершити до новорічних свят, щоб у новому туристичному сезоні повітряна гавань функціонувала з оновленою злітно-посадковою смугою. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Нагадаємо, що всі рейси в аеропорту Херсона було скасовано 20 вересня та перенесено на Миколаїв. Цього дня розпочали реконструювати смугу в рамках Державної цільової програми розвитку аеропорту. Проект кошторисом 320 мільйонів гривень передбачає не лише реконструкцію, а й розширення смуги. Очікується прокладання нового шару асфальтобетону протяжністю 2 кілометри, а також 500 метрів бетонних плит. Така смуга дозволить приймати літаки від 10 до 15 разів на день, тим самим збільшивши пасажиропотік аеропорту до півмільйона людей на рік.

Роботи з реконструкції перебувають на контролі керівників Херсонщини, які 27 жовтня разом із представниками Офісу Президента здійснили робочий візит на об’єкт. В результаті було відзначено, що роботи йдуть за графіком та завершаться, як і було обумовлено, до новорічних свят.

Довідка: Аеропорт «Херсон» було відкрито 1985 року. За весь цей час на злітно-посадковій смузі не проводилося ремонтних робіт, тому про потребу терміново її реконструювати адміністрація заявляла неодноразово. До закриття на ремонт літаками із Херсону можна було відлетіти за шістьма «гарячими» напрямками: Київ, Краків, Тбілісі, Стамбул, Анталія, Шарм-ель-Шейх. Але після розширення злітно-посадкової смуги очікується розширення рейсів, адже це дозволить приймати літаки більших авіаліній, з якими раніше аеропорт співпрацювати не мав можливості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.