Понеділок, 20 Травня, 2024

Інноваційний підхід до ведення туристичного бізнесу в Херсоні

Одна місцева турагенція взялася за гідну справу популяризації рідного краю.

Більше інформації на сайті  kherson-future.com.ua

Її засновники брати Білецькі перетворили власне хобі на прибутковий бізнес. Вони свідомо відмовились від звичного формату екскурсій і вдалися до креативних заходів. Насамперед, утворили гідну команду з людей, що не були професійними екскурсоводами, проте щиро захоплювалися Херсонщиною, знали її історію, мали особливу творчу жилку й уміння зацікавити. Серед них є фахівці з різних сфер, яких поєднує креативне мислення, любов до рідної землі й палке бажання вивести херсонський туризм на новий рівень. 

Шлях до успіху

Спільними зусиллями було розроблено кілька екскурсійних маршрутів, які самі автори називають «нестандартними прогулянками». Кожен гід вкладає в таку прогулянку щось своє. Це і театралізовані прогулянки історичним містом, і різноманітні тематичні екскурсії в Херсоні та в області. Так, прогулянка містом пішки, під затишною назвою «Херсонські дворики», перетворюється на міні виставу, в якій залучені одразу кілька гідів-акторів, а екскурсія «Херсон де Масон» під час прогулянки з перервою на каву і келих вина, відкриває завісу над сивими таємницями визначних осіб старовинного Херсону. 

Також, херсонці в супроводі щедрого на цікаві історичні оповідки екскурсовода можуть побувати в найбільшій європейській пустелі, смакувати вино із погребів шато Трубецького, сфотографуватися біля вежі Вітовта і місцевого водоспаду, помилуватися красою рожевих озер і безліччю інших цікавинок. 

Романтикам, напевне, сподобається тур «Достукатися до небес», що приведе їх до скель Херсонського Гранд Каньйону. Під час такої прогулянки можна дізнатися тамтешні античні легенди та історію засвоєння цих земель, спуститься до лиману, сфотографуватися на тлі неймовірної краси краєвидів, взяти участь у майстер-класі з загадування бажань і спостерігати зі скель, як сонце занурюється в лиманські води. 

Про активних відпочивальників теж не забули. Вони можуть покататися на байдарках, сап бордах, вейк бордах на Дніпрі, або поганяти пустелею на квадро циклах, і навіть відвідати курси дайвінгу. 

Не варто зупинятися на досягнутому

Однак, на самих лише екскурсіях креативщики не зупинилися і започаткували фестиваль туризму, музики та вуличної їжі, запросивши мешканців і гостей міста на свято, в якому були задіяні художники, актори, лектори, аніматори, вуличні музиканти, гурти, танцівники, спортсмени, велосипедисти та інші активні й творчі херсонці.

Крім цього агенція створила першу в Херсоні туристичну кав’ярню, у якій пригощають традиційними стравами й напоями південного краю, і пропонують різноманітну сувенірну продукцію на згадку про чудове місто Херсон.

Завдяки такому інноваційному підходу, сфера туризму в Херсоні стала більш популярною, як серед містян, так і серед мешканців інших регіонів країни, які не без захвату відкривають для себе наш воістину багатий край.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.