Четвер, 23 Травня, 2024

Акцією від Херсонського водоканалу з реструктуризації боргу скористалися 398 абонентів

З 1 листопада до 31 грудня 2021 року КП «Херсонський водоканал» проводив для своїх боржників акцію. Її суть полягала у наданні можливості реструктуризувати борг перед підприємством за водопостачання та водовідведення. При цьому за абонентами залишали право укласти договір, не виходячи з дому, а також не робити першого внеску. З настанням нового року адміністрація КП прозвітувала про результати акції. Вигідною вона стала для підприємства чи ні – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Пропозицією поетапно погасити свої борги скористувалися 398 херсонців. З ними було укладено угоди на загальну суму 4 мільйони 220 тисяч гривень. У кожному договорі були прописані суми платежів, і навіть терміни, у яких боржник зобов’язується вносити проплату з цього приводу комунального підприємства.

У той же час адміністрація КП «Херсонський водоканал» звертається до абонентів, які пропустили можливість скористатися акцією та продовжують ігнорувати погашення заборгованості з водопостачання та водовідведення. У разі нарощування боргу працівники підприємства будуть змушені відключити злісних неплатників від послуг.

Поновлення подачі води обійдеться зовсім не дешево. Так, процедура коштує від 3 до 4 тисяч гривень (все залежить від вулиці та житлового сектора). І зроблено це буде лише у разі, якщо абонент погасить повну суму заборгованості.

Нагадаємо, у грудні КП «Херсонський водоканал» запустив SMS-інформування про мінусовий баланс на особовому рахунку своїм боржникам. Ігнорування подібних сповіщень матиме негативні наслідки – підприємство без попередження буде змушене відключити воду в того, хто заборгував.

Для довідки: загальний борг херсонців за послуги водопостачання та водовідведення станом на грудень 2021 року становив 114,8 мільйона гривень, а загальна заборгованість із комунальних платежів досягла позначки 1 мільярд гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.