Понеділок, 20 Травня, 2024

“Херсонводоканал” запропонував своїм боржникам акцію

Керівництво комунального підприємства «Херсонський водоканал» пішло на поступку своїм абонентам, які мають велику заборгованість щодо послуги водопостачання та водовідведення. З 1 листопада їм запропоновано взяти участь в акції: поетапно сплатити борг без попереднього внеску. Докладніше про ініціативу комунальників – на сайті kherson-future.com.ua.

Суть пропозиції проста: якщо споживач має бажання, але не має можливості в повному обсязі виплатити всю суму боргу, то він може зробити це кількома платежами. Для цього між боржником та підприємством укладається договір про реструктуризацію боргу. У документі буде прописано суми платежів, їх кількість та строки, в які абонент зобов’язується вкластися до повного погашення заборгованості.

Як коментує ситуацію адміністрація підприємства, акційна пропозиція діє два місяці: з 1 листопада до 31 грудня 2021 року включно. Слід зазначити, що укласти договір можна без права початкового внеску: всі терміни враховуються індивідуально.

Крім того, в умовах протиепідеміологічної ситуації та зростання хворих на Covid-19, процедуру укладання договору можна провести в телефонному режимі. Для цього достатньо подати заявку за телефоном 0552-43-58-58 у будні з 8:00 до 17:00.

Якщо затяті неплатники проігнорують ініціативу та продовжать нарощувати борг, КП «Херсонводоканал» буде змушене відключити їх від послуги водопостачання.

До речі, відновлення подачі води коштуватиме від 3 до 4 тисяч гривень (залежно від житлового сектора). І лише у тому випадку, якщо абонент погасить 100% боргу.

Якщо виникли додаткові питання щодо акційної пропозиції, отримати на них відповіді можна за номером телефону приймальні підприємства.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.