Вівторок, 18 Червня, 2024

Реконструкціювання аеропорту в Херсоні: що зроблено

У Херсонському  аеропорті продовжуються роботи по перебудовуванню  злітно-посадкової смуги. Про це повідомляється на сайті ХОДА.

Більше новин на сайті kherson-future.com.ua.

Злітна смуга була  збудована у 1979 році. За тридцять п’ять років експлуатації, на ній жодного разу не робилося капремонту.

Коли президент Зеленський у 2019 році побував на Херсонщині, зокрема, і на території аеропорту, то визначив його стан незадовільним і наказав провести капітальну  реконструкцію.  

Так, керівництво  аеропорту одним із перших долучилося до запровадженого президентом  “Великого будівництва”.

За проектом, смуга має бути розширена, надійно укріплена, і вкрита новим асфальтовим покриттям.

Будівельні роботи було розпочато близько місяця тому. Смугу розібрали і  покрили   першим шаром асфальтобетону для вирівнювання. Під додану частину смуги вже закладена основа з піску та геотекстилю.

Ведуться роботи по влаштуванню системи навігації і світлосигнальної системи.

За інформацією з “Рубрики” https://rubryka.com/ відвідував летовище і Кирило Тимошенко, заступник керівника президентського офісу, коли був у нашій області з робочим візитом. 

Тобто, контроль за будівництвом ведеться не тільки з боку місцевої ОДА, а й на найвищому рівні. 

Директор аеропорту  Віталій Кучерук відзвітувався перед паном Тимошенком і про інші роботи, які заплановані на майбутнє, а саме: реконструкцію аеровокзального комплексу та будівництво  нових терміналів – пасажирського і  вантажного.

Будівельні роботи виконує товариство з обмеженою відповідальністю “Автомагістраль – Південь”:

У підсумковому результаті, нове, а точніше, оновлене летовище, матиме змогу приймати літаки категорій C  і D, відповідно з двостами й трьома стами пасажирами на борту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.