Неділя, 14 Липня, 2024

Село Зміївка на Херсонщині зайняло друге місце у конкурсі «Найгарніше українське село»

Два дні тому стали відомими результати конкурсу «Найгарніше українське село» − проєкту, створеного командою Made in Ukraine. Основною метою такого конкурсу було відкриття українському суспільству мальовничих сіл нашої країни, які спроможні стати справжніми туристичними центрами. І цієї мети було досягнуто, адже чимало українців дізналися багато нового про українські села, відкрили для себе нові туристичні маршрути та були по-справжньому здивовані наявністю таких дивовижних куточків на своїй Батьківщині. Більше інформації − на сайті kherson-future.com.ua.

Херсонська область була представлена на конкурсі декількома селами. Усього змагалося за першість понад 200 українських сіл, до списку фіналістів увійшло 30 з них.

Село Зміївка, що у Бериславському районі, змогло зайняти друге місце та заявити про свою красу на всю країну. Його особливістю є те, що воно вдало розташувалася на березі Дніпра, має багато мальовничих місць, а також відрізняється довгою, цікавою історією.

Багато хто називає Зміївку «шведським селом», бо воно було засноване шведськими поселенцями й нині там проживають ті, хто розуміє шведську мову, а також розмовляє старошведською.

Для того, щоб визначити переможця, проводилося народне голосування, а також оцінювання населених пунктів професійним журі. Переможцем стало село, яке набрало найбільший сумарний результат. Ним виявилося село Пасічна в Івано-Франківській області. Воно отримає грошову винагороду у розмірі 100 тисяч гривень для розвитку туристичної інфраструктури села.

Інші села Херсонщини зайняли восьме (Тавричанка) та двадцять друге місце (Хорли). І хоча бажаної перемоги жодне з сіл Херсонської області не отримало, вони гарно презентували себе на конкурсі та змогли гідно представити свій регіон, опинившись у списку найгарніших українських сіл.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.