Середа, 24 Квітня, 2024

У Херсоні стартувало будівництво нової школи

На території 4-го Таврійського мікрорайону розпочалось будівництво нового загальноосвітнього навчального закладу. У ньому буде передбачено 20 класів з наповнюваністю по 30 учнів. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Слід зазначити, що на будівництво загальноосвітньої школи №23 у 4-му Таврійському мікрорайоні чекали майже 29 років. Фундамент нового навчального закладу було закладено у далекому 1992 році. Тоді за рахунок коштів з державного бюджету планувалося звести будівлю, в якій функціонували б 20 класів разом зі спортивною школою.

Свої корективи до процесу внесла нестабільна економічна ситуація в Україні, що розгорнулася у другій половині 1990-х років. Через відсутність належного фінансування проект заморозили, а 1996 року роботи припинилися зовсім. Однак це був далеко не останній «приємний» сюрприз для херсонців. У середині 2000-х років недобудову розібрали повністю.

За цей період мешканці 4-го Таврійського мікрорайону вже перестали вірити у те, що на пустирі серед чисельних багатоповерхівок колись з’явиться навчальний заклад. Проте «реінкарнація» сталася у жовтні цього року, коли Кабінет міністрів ухвалив рішення включити об’єкт до «Великого будівництва». На реалізацію проекту із державного бюджету виділено майже 26 мільйонів гривень.

Будівельні роботи проводить підрядна організація ТОВ «ПМК №132». Спочатку вона зробить демонтаж всіх конструкцій, що залишилися на території, після чого почнеться облаштування фундаменту для нової будівлі. Воно передбачатиме велике просторе приміщення на 600 осіб. Школа буде побудована за всіма сучасними мірками із застосуванням якісних будівельних матеріалів. Коли саме буде завершене будівництво – не зазначається.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.