П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Херсоні планується реставрація будівлі міського відділу ДРАЦС

Однією з найгарніших будівель Херсона по праву вважається вишукана споруда, розташована на вулиці Торговій, 24, де знаходиться Центральний РАЦС Херсона. Усі херсонці чудово знають про цю будівлю, адже багато з них саме там уклали шлюб зі своєю коханою людиною та поповнили лави херсонських родин. Деталі − на сайті kherson-future.com.ua.

Найчастіше міські жителі обирають саме цей РАЦС для такої важливої й ключової події у своєму житті. І на це є свої вагомі причини, адже будівля, попри свій поважний вік (понад 120 років), залишається привабливою та гарною, має святковий парадний вхід, створює необхідну атмосферу на весіллі.

Будівля виконана у стилі неокласицизму. Раніше там розташовувалася міська громадська бібліотека, яка змінила свою адресу у 1987 році.

Про очевидні зовнішні недоліки фасаду будівлі говорилося вже давно. І нарешті у Херсоні планується реставрація цієї пам’ятки архітектури. Одним із першочергових завдань міського голови є реконструкція фасадів будівель в історичному центрі Херсона, тому нині готуються відповідні тендерні документи для проведення спеціальної процедури на відомому майданчику «Прозоро» з визначення організації, яка візьметься за розробку проєкту необхідних реставраційних робіт фасаду та покрівлі.

При виконанні цих робіт має бути збережено історичний стиль споруди з усіма важливими архітектурними деталями. Мають бути реалізовані ремонтні роботи, аби забезпечити доступ до будівлі маломобільним групам населення.

Орієнтовні витрати на ремонтно-реставраційні роботи сягають 12 млн гривень. У 2022 році в бюджеті на відповідні процедури передбачено 285 тисяч гривень.

Остаточну вартість можна буде сказати після отримання спеціального експертного звіту. Завершити роботу з проєктною документацією планується до кінця травня цього року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.