Четвер, 23 Травня, 2024

У Херсоні театр імені Куліша представив виставу “Вічність”

Херсонський обласний музично-драматичний театр імені Куліша готує для шанувальників Мельпомени прем’єру. Вистава «Вічність», основана на п’єсі сербського драматурга Мілорада Павіча, має незвичайну форму викладу: три варіанти початку та стільки ж фіналів, що відштовхуються від основної центральної розв’язки. При цьому глядач самостійно бере на себе відповідальність за долю персонажа. Якими ще фішками вирізняється нова постановка херсонських театралів – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

За словами режисера Сергія Павлюка, спектакль «Вічність» демонструватиметься на 7 сценічних майданчиках за участю 16 акторів. Але головна особливість постановки полягає в тому, що за глядачем залишається ключове рішення: чи залишаться живими головні герої постановки, чи помруть вони разом, чи загине хтось один. При цьому одночасно прем’єру можуть дивитися не більше ніж 120 глядачів. У цьому полягає особливість перегляду з урахуванням розміщення посадочних місць.

Робота над виставою у театрі Куліша стартувала два роки тому. Але свої корективи в графік внесла всесвітня пандемія: через карантин репетиції часто переносилися. Але Павлюк запевняє, що ця ситуація лише посилювала стимул закінчити роботу, долаючи усі випробування.

Минулого тижня для вузького кола глядачів було показано частину вистави. Сам Павлюк називає її поки що сирою і потребує незначних поправок. На фінальному етапі режисером доопрацьовуються останні шорсткості постановки. Прем’єра “Вічності” у повноцінному форматі стартує з 23 лютого. Квитки на виставу можна купувати у касах театру. Проте загадкова постановка вже викликала інтерес серед херсонців, про що свідчать обговорення у соціальних мережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.