Четвер, 23 Травня, 2024

Відтепер у Херсоні медичних працівників підвозитимуть на роботу без черг

Ситуація з громадським транспортом у Херсоні дедалі погіршується. З кожним днем черги на зупинках стають все довшими, а терпіння херсонців все меншим. Ситуація з COVID-19 в місті не поліпшується, а отже очікувати поліпшень в цьому плані міщанам не доводиться. Деталі – на сайті kherson-future.com.ua

Щодня херсонці демонструють своє обурення з приводу швидкості проведення вакцинації, видачі сертифікатів і якості обслуговування в медичних установах. Влада намагається відповідати на ці закиди, виправляти ситуацію, але поки що суттєвих зрушень не помітно.

Одним із нововведень міської влади стала організація перевезень медичних працівників до їх місць роботи. Як відомо, в умовах, які зараз склалися в Херсоні, водії тролейбусів і автобусів мають право перевозити лише тих, хто займає сидячі місця. Це стало причиною масових запізнень на робочі місця не лише лікарів, але й інших жителів міста. Тому було прийнято рішення, щоб медиків перевозили поза чергою. Автобуси та тролейбуси мають спеціальні знаки, які сигналізують лікарям про те, що цим транспортним засобом вони можуть безперешкодно добратися до свого місця роботи.

Рішення було прийняте спокійно, адже всі розуміють, що сьогодні Херсон потребує допомоги лікарів. На жаль, статистика захворювань не дає приводів для радощів і роботи в херсонських медиків нині хоч відбавляй.

Влада також знову рекомендує херсонським роботодавцям перевести своїх працівників на дистанційну роботу, якщо це можливо. Такі дії зможуть допомогти уникнути чималих черг і скупчень людей на зупинках, а також значно поліпшити роботу громадського транспорту.  

Отже, будемо сподіватися на те, що такі заходи позитивно вплинуть на життя міста та херсонські медичні працівники зможуть надалі охороняти здоров’я херсонців і надавати їм кваліфіковану допомогу.    

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.