Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні відбудеться костюмований пробіг “Великому по карантину!”

Велолюбителі Херсона пропонують незвично зустріти День Святого Миколая – в’їхавши в цикл новорічно-різдвяних свят на двоколісному транспорті. 19 грудня в обласному центрі відбудеться костюмований флешмоб “Великом по карантину!”. До участі запрошуються всі бажаючі – від малого до великого. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

Як повідомляють представники федерації велосипедного спорту Херсонської області, які є організаторами заходу, умов для участі лише дві. Перше – мати у розпорядженні двоколісного залізного «коня» та бажання проїхатися на ньому великою компанією вулицями міста. Друге – одягнути тематичний новорічний костюм (дід Мороз, Снігуронька, сніговик, сніжинка тощо) Таким чином, учасники й пропаганду здорового способу життя популяризують, і гарний настрій усім перехожим подарують.

Старт велопробігу розпочнеться о 15:00 у Таврійському мікрорайоні біля ТЦ «Променад Плаза», а фінішує біля ККЗ «Ювілейний», де на той час уже працюватимуть святкові локації. Під час велопробігу супровід колони велолюбителів надасть патрульна поліція. Особливу увагу учасники пробігу приділять найменшим велосипедистам: їм буде доручено почесне звання на чолі колони. Швидкість руху буде мінімальна, оскільки мета флешмобу – не змагатися, а просто весело провести час. Ну і про правила безпечної їзди слід пам’ятати: не підрізати учасників, не притискатися надто близько до того, хто їде поряд, не гальмувати різко посеред колони.

До речі, не біда, якщо комусь із учасників не вдається стартувати разом з усіма. Оскільки поїздка пролягає через все місто, він може приєднатися до спільної групи у будь-якій точці маршруту на шляху до «Ювілейного».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.